Wydarzenia Grodzisk Mazowiecki 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Grodzisk Mazowiecki


Kłamstwo

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Najdroższy - spektakl komediowy

 KUP BILET

Najdroższy - spektakl komediowy

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET
Wydarzenia Grodzisk Mazowiecki

Wolny wieczór, weekend, a może...? Ile razy zastanawiałeś się nad tym w jaki sposób spędzić wolny czas? W takiej sytuacji większość osób szuka pomysłów w Internecie - jednym z miejsc, które warto odwiedzić jest serwis internetowy Biletyna. Portal powstał z myślą o osobach, które nie lubią siedzieć w domu i chcą wiedzieć co dzieje się w ich mieście. Na stronie biletyna.pl znajdziesz szczegółowy harmonogram imprez odbywających się w wielu miastach w Polsce. Za jego pośrednictwem kupisz też bilety na najciekawsze wydarzenia. Koniecznie sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Atrakcje Grodzisk Mazowiecki 2023/2024 - Twoje miasto w nowej odsłonie

Jak spędzają wolny czas mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego? Na wiele różnych sposobów! W ciągu dnia chętnie spacerują i korzystają z uroków miasta. Jedną z atrakcji w Grodzisku jest park wodny, który cieszy się sporą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. W mieście odbywa się również wiele wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty, spektakle teatralne czy wystawy.

Każdy mieszkaniec Grodziska z pewnością zna takie miejsca jak Ośrodek Kultury przy ulicy Spółdzielczej 9 czy Mediatekę Grodzisk przy ulicy 3-go maja 57. To właśnie tam odbywają się najciekawsze imprezy w regionie - na deskach tych instytucji występują znani i lubiani artyści. Nie zabraknie ich również w nadchodzącym sezonie!

Imprezy Grodzisk Mazowiecki 2023/2024 - zapraszamy każdego bez względu na wiek!

Biletyna to miejsce stworzone z myślą o osobach w różnych wieku - chcąc sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom odbiorców zadbaliśmy o to, by na stronie nie zabrakło propozycji zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych widzów. Znajdzie się też coś dla dzieci - z myślą o nich przygotowaliśmy spektakle, pokazy filmów animowanych, a nawet pokazy cyrkowe.

Najwięcej wrażeń czeka jednak na dorosłych widzów. Mieszkańcy Grodziska w nadchodzącym sezonie będą mieli okazję zobaczyć na żywo ulubione gwiazdy. Przed publicznością wystąpią między innymi aktorzy - Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Cichopek, Lesław Żurek, Radosław Pazura i wielu innych!

Mnóstwo znakomitych filmów, spektakli i występów kabaretowych - w Grodzisku Mazowieckim sporo będzie się działo!

Pokazy filmów, koncerty, spektakle... a na deser? Na deser przygotowaliśmy sporą dawkę dobrego humoru w wykonaniu najlepszych w kraju stand-uperów i kabaretów. Przed publicznością w Grodzisku Mazowieckim wystąpi między innymi Kabaret Smile w nowym programem, Piotr Bałtroczyk czy Paweł Chałupka. To jednak nie wszystko!

Prawdziwa uczta czeka również na melomanów. Koncert Czerwonych Gitar czy innego uwielbianego zespołu to świetna okazja na przykład na randkę. Na koncert możesz wybrać się również ze znajomymi, rodziną czy kolegami z pracy. Na stronie znajdziesz nie tylko bilety, ale i vouchery - te ostatnie doskonale nadają się na prezent, na przykład dla drugiej połówki czy rodziców.