Wydarzenia Jastrzębie-Zdrój 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Jastrzębie-Zdrój


Cyrk Korona - Bajkowy Program

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Zdolni i Skromni - Na bis ciepcie lajbiki

 KUP BILET

To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu

 KUP BILET

To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski - Jubileusz - 50 lat na estradzie.

 KUP BILET

Eleni - koncert 45-lecia

 KUP BILET

Wesoła wdówka - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

Berek, czyli upiór w moherze

 KUP BILET

Berek, czyli upiór w moherze

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILET
Wydarzenia Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój to urokliwe miasteczko, mające sporo do zaoferowania - zarówno swoim mieszkańcom, jak i turystom. Ciekawe koncerty, zapierające dech widowiska sceniczne czy występy kabaretowe to tylko niektóre atrakcje czekające na wszystkich tych, którzy nie lubią spędzać wieczorów przed telewizorem. W Twoim mieście sporo się dzieje. Nie wierzysz? Koniecznie zajrzyj na stronę serwisu Biletyna. Znajdziesz tam szczegółowy harmonogram imprez odbywających się w Jastrzębiu-Zdroju, informacje dotyczące wydarzeń i bilety na każde z nich. Serdecznie zapraszamy!

Atrakcje Jastrzębie-Zdrój 2023/2024 - Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na…

Jastrzębie-Zdrój to urokliwe miasto, które ma wiele atrakcji do zaoferowania. W wolnym czasie można odpocząć i pospacerować w jednym z pięknych parków i terenów zielonych, takich jak Park Zdrojowy. Można też udać się na jedną z imprez kulturalnych, które praktycznie każdego tygodnia odbywają się na terenie miasta. To świetna okazja by spotkać się w większym gronie - ze znajomymi, rodziną…

W Jastrzębiu-Zdroju znajduje się kilka instytucji kultury, które zapewniają mieszkańcom moc rozrywek. Miejski Ośrodek Kultury to tylko jedna z nich. Wiele ciekawych wydarzeń odbywa się również w Kino Centrum czy na Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Jana Pawła II. Koniecznie sprawdź jakie imprezy odbędą się w Jastrzębiu w nadchodzącym sezonie!

Imprezy Jastrzębie-Zdrój 2023/2024 - spektakle, koncerty, pokazy filmowe i wiele, wiele więcej!

Wśród wydarzeń cieszących się szczególną popularnością są imprezy muzyczne. Dla melomanów i fanów różnych stylów muzycznych przygotowaliśmy koncerty - przed jastrzębską publicznością wystąpią takie gwiazdy jak Czerwone Gitary. Na scenie zagości też balet, w tym Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili. Oj, będzie się działo!

Po takich muzycznych wrażeniach dobrze jest trochę odetchnąć. Co powiesz na spektakl w doborowej obsadzie? Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpią znani i lubiani aktorzy młodego i tego nieco starszego pokolenia. Na żywo będziesz miał okazję podziwiać grę aktorską takich artystów i artystek jak Kaja Paschalska, Cezary Pazura, Aleksandra Szwed, Antoni Pawlicki, Ewa Kasprzyk czy Anna Mucha.

A na deser kabaret, cyrk, operetka... - wydarzenia Jastrzębie-Zdrój 2023/2024 o których długo nie zapomnisz!

Co jeszcze wydarzy się w Jastrzębiu-Zdroju w najbliższych tygodniach i miesiącach? Możesz być pewien, że nie zabraknie propozycji zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych widzów. Z myślą o tych pierwszych wzbogaciliśmy kalendarz imprez o stand-up i kabaret (Piotr Bałtroczyk, Kabaret Nowaki), a także operetkę. Małych i dużych zapraszamy również do cyrku - w Jastrzębiu-Zdroju wystąpi między innymi Teatr Bambolino.

Muzyka, film czy teatr - bilety na te i wiele innych wydarzeń znajdziesz w serwisie Biletyna. Na stronie czekają również vouchery, które doskonale nadają się na prezent, na przykład z okazji urodzin czy imienin. Koniecznie sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!