Wydarzenia Józefów 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Józefów


Klub Artystyczny Vena - Biesiada po polsku

 KUP BILET

Sławek Uniatowski - The best of

Wyprzedane

Oberkas Travel / Kwartet Polski / Koncert do tańca

 KUP BILET

100 lat jazzu w polskim kinie/ Grzech Piotrowski zaprasza: Alchemik Big Band & Friends

 KUP BILET

Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!

 KUP BILET

Sprzedawca życzeń

 KUP BILET

Halina Kunicka - Świat nie jest taki zły

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Pociechy

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Pociechy

 KUP BILET

Urszula Dudziak & Grzech Piotrowski

Wyprzedane
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Józefów

Józefów to wyjątkowe miasto położone w województwie mazowieckim. Charakteryzuje się pięknym krajobrazem, obfitującym w liczne zielone tereny. W Józefowie mieści się część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a także fragment mikroregionu etnograficznego Urzecze. Józefów to urokliwe miasto, które poza pięknymi widokami, oferuje mieszkańcom i turystom wiele niezwykłych atrakcji kulturalnych. Skorzystajcie z oferty naszego serwisu i wybierzcie się na spektakle teatralne w kultowej obsadzie lub kabarety, które zagwarantują dużą dawkę humoru.

Wydarzenia w Józefowie 2023/2024 – największe atrakcje miasta w jednym miejscu

Będąc w Józefowie, można wziąć udział w licznych interesujących wydarzeniach. Choć jest to dość niewielkie miasto, to jego oferta kulturalna jest naprawdę wyjątkowa. Odbywają się tutaj ciekawe koncerty, spektakle, a także widowiska dla dzieci i dorosłych. Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o aktualnych wydarzeniach w tym mieście, zachęcamy do śledzenia naszej witryny. W biletyna.pl znajdziecie wszystkie informacje i eventach, które odbywają się w Józefowie bądź okolicy, np. w Warszawie lub Otwocku. Zapraszamy również do zapisania się do newslettera, który poinformuje Was o najnowszych imprezach na terenie Józefowa.

Jakie atrakcje warto zobaczyć w Józefowie?

Józefów to pięknie położona miejscowość, w której można odpocząć od miejskiego zgiełku. Znajduje się tutaj wiele pięknych, zabytkowych budynków, w tym obiekty w stylu świdermajer. Z Józefowem związany był Michał Elwiro Andriolli – polski rysownik, ilustrator i malarz, który zbudował wiele urokliwych domków letniskowych, a także założył park. Józefów to miejscowość o ciekawej historii, a także nietuzinkowej atmosferze, gdzie wciąż czuje się leśny, letniskowy klimat.

Imprezy w Józefowie 2023/2024 – kultura w otoczeniu nadświdrzańskiego piękna przyrody

Szukacie kulturalnych wrażeń w okolicy Józefowa? Najwięcej ciekawych imprez ma miejsce w MOK Józefów. Miejski Ośrodek Kultury działa m.in. w Willi Balbinów i Klubie Hydrofornia. Ten Miejski Ośrodek Kultury zajmuje się organizacją zajęć aktywizujących dla dzieci i dorosłych i nie tylko. Odbywają się tutaj również koncerty, spektakle i inne widowiska. Po więcej wrażeń warto wybrać się do Holiday Inn Resort Warszawa Józefów, w którym to mają miejsce kabarety czy inne warte uwagi eventy. W tym sezonie zagości tam m.in. Kabaret Młodych Panów oraz Piotr Bałtroczyk. Odwiedźcie Józefów! Wydarzenia na interesujące wydarzenia znajdziecie w naszym serwisie biletyna.pl, a także w aplikacji mobilnej.