Wydarzenia Kołobrzeg 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kołobrzeg


Tomasz Karolak 39 i pół - Zabiorę Cię właśnie tam...

 KUP BILET

Kabaret Czesuaf - Bez przesady!

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Paweł Chałupka - Widzę to inaczej

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Kołobrzeg

Co warto zobaczyć w Kołobrzegu? Jakie wydarzenia organizuje miasto? Na naszej stronie znajdziecie listę najciekawszych spektakli i show, które odbędą się w Kołobrzegu pod koniec 2022 i na początku 2023 roku. Sprawdźcie już dziś i kupcie bilety na ulubioną atrakcję.

Wyjątkowe atrakcje w Kołobrzegu w popularnych lokalizacjach

Jeśli chcecie wybrać się do Kołobrzegu, świetnym pomysłem będzie wzięcie udziału w jednym z wydarzeń organizowanych w tym mieście. W Kołobrzegu odbywają się najróżniejsze koncerty, występy kabaretowe, stand-upy i inne spektakle publiczne. Wydarzenia organizowane są w popularnych ośrodkach kulturowych miasta, takich jak np. Regionalne Centrum Kultury. Sala widowiskowa RCK to miejsce częstych wystąpień autorów krajowych i zagranicznych, których performance służy szerzeniu kultury i nawiązywaniu relacji międzyludzkich. Kolejnym miejscem, gdzie odbywają się atrakcje w Kołobrzegu, jest Klub muzyczny Centrala, mieszczący się na ul. Wąskiej 1.

Bilety na wydarzenia w Kołobrzegu w 2022 i 2023 roku

Na naszej stronie znajdziecie ciekawe wydarzenia w Kołobrzegu w latach 2022/2023, na które z pewnością będziecie chcieli się wybrać ze swoimi znajomymi. Wszystkie atrakcje umieściliśmy w jednym miejscu, dzięki czemu możecie wybrać to, co najbardziej trafia w Wasz gust. Pod koniec 2022 roku w Kołobrzegu odbędzie się stand-up Bartosza Zalewskiego. Wybierając się na to wydarzenie, możecie liczyć na wiele śmiechu, dobrej zabawy i świetnie spędzony czas. Bilety na to i inne imprezy w Kołobrzegu znajdziecie na naszej stronie <span style="text-decoration:underline;">Biletyna</span>. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi sprzedaży biletów on-line cała procedura jest szybka i bardzo wygodna.

Imprezy w Kołobrzegu i okolicach w latach 2022/2023 - szeroka oferta

Macie ochotę na koncert, a może na kabaret? Na naszej stronie znajdziecie szczegółowe informacje na temat tych i wielu innych wydarzeń, organizowanych w Kołobrzegu i jego okolicach w latach 2022/2023. Spośród prezentowanych eventów, możecie wybrać ulubiony i kupić bilety w kilka chwil. Na stronie znajdziecie także dokładny kalendarz wystąpień. Filtry szukania pozwolą Wam wybrać miasto, kategorię, datę lub autora danego spektaklu. Dzięki temu w prosty sposób znajdziecie atrakcje w Kołobrzegu lub innych miastach, na które chcielibyście się wybrać. W każdym mieście czekają na Was krajowe i zagraniczne gwiazdy z najróżniejszymi przedstawieniami dla całej rodziny. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Biletyna oraz do kupowania biletów on-line.