Wydarzenia Kościerzyna 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kościerzyna


Sposób na blondynkę

 KUP BILET

Obóz przetrwania - spektakl komediowy

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET
Wydarzenia Kościerzyna

Międzynarodowy Festiwal Folkloru, czyli Kaszubskie Spotkania z Folklorem to tylko jedna z wielu imprez cyklicznych, cieszących się sporym zainteresowaniem w okolicy. W Kościerzynie nie brakuje też imprez odbywających się w ciągu roku – spektakli teatralnych, koncertów znanych zespołów czy występów uwielbianych przez publiczność kabareciarzy i stand–uperów. Na brak wydarzeń nie mogą narzekać również najmłodsi widzowie – Centrum Kultury Kaszubskiej i wiele innych instytucji dba o to, by maluchy i starszaki miały stały kontakt z kulturą. Co będzie działo się w najbliższym czasie? Gdzie szukać biletów? Koniecznie zajrzyj do serwisu Biletyna.pl!

Atrakcje Kościerzyna 2023/2024 – Kino Remus i Dom Kultury zapraszają na najciekawsze wydarzenia

W Kościerzynie nie brakuje atrakcji – zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób odwiedzających ten piękny zakątek Polski. Spotkanie z folklorem świata kaszub warto rozpocząć w Muzeum Ziemi Kościerskiej w Kościerzynie, by następnie udać się pod Pomnik Remusa. Jako mieszkaniec Kościerzyny z pewnością znasz te miejsca. A czy znasz Kino Remus i inne instytucje, w których odbywają się najciekawsze imprezy w okolicy?

Najwyższy czas, by poznać swoje miasto z kulturalnej strony. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę internetową Biletyna.pl. Serwis powstał z myślą o osobach, które szukają biletów na wydarzenia kulturalne w swojej okolicy. Na stronie znajdziesz wiele różnych imprez i wydarzeń – podzieliliśmy je na kilka kategorii, aby łatwiej było znaleźć te najbardziej interesujące.

Imprezy Kościerzyna 2023/2024 – w programie spektakle, koncerty, występy kabaretowe i wiele, wiele więcej

Kalendarz imprez w Kościerzynie wypełniony jest po brzegi. Jedno jest pewne – nadchodzący sezon będzie stał pod znakiem teatru. Na deskach kościerzyńskich instytucji kultury, takich jak Kino Remus, wystąpią aktorzy znani nie tylko ze sceny, ale również kina czy telewizji – Kaja Paschalska, Waldemar Obłoza, Aleksandra Szwed, Olga Borys czy Katarzyna Skrzynecka. Możemy Ci zdradzić, że nie zabraknie też aktorów Teatru Capitol!

Serwis Biletyna.pl to nie tylko imprezy w Kościerzynie, ale również w innych miastach na terenie kraju. Na stronie znajdziesz kalendarze wydarzeń odbywających się zarówno w dużych miastach, jak i małych wsiach. Dla głodnych kultury przygotowaliśmy też vouchery prezentowe, które świetnie sprawdzą się jako upominek na wiele różnych okazji.