Wydarzenia Kutno 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kutno


Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Wyprzedane

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

MUMIO - 25 lat w 25 kawałkach

 KUP BILET

Łóżko pełne cudzoziemców

 KUP BILET

Łóżko pełne cudzoziemców

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

(Nie) Wszystko Ci Oddam

 KUP BILET
Wydarzenia Kutno

Kutno to atrakcyjne miejsce do odwiedzenia, a jeden z fascynujących aspektów to jego centralne położenie w Polsce, co czyni je doskonałym miejscem na spotkania przyjaciół z różnych regionów kraju. Jednak mieszkańcy Kutna mogą być dumni z miasta nie tylko z tego powodu. Tutaj tkwi głęboko zakorzeniona historia, a w otoczeniu znajduje się wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Sporo się tu dzieje - niedowiarkom polecamy odwiedzenie strony Biletyna. W serwisie czeka kalendarz imprez i bilety na wydarzenia na żywo.

Atrakcje Kutno 2023/2024 - tutaj nie można się nudzić!

Kutno to jedna z tych miejscowości, którą warto odwiedzić, mając wolny weekend. Na mieszkańców i turystów czeka tu kilka ciekawych atrakcji - znajdzie się coś dla fanów historii i bardziej współczesnych rozrywek. Muzeum Bitwy nad Bzurą, Park Wiosny Ludów czy Trakt Królewski (czyli ulica królewska, Stare Miasto i Pałac Saski) to tylko kilka popularniejszych miejsc. Miasto słynie też z imprez cyklicznych, takich jak Święto Róży organizowane od 1975 roku.

Większość imprez, również tych cyklicznych, organizują lokalne instytucje kultury - Kutnowski Dom Kultury oraz Centrum Teatru Muzyki i Tańca. Na deskach tych ośrodków od lat występują znani i lubiani artyści scen polskich, do których będzie należał również nadchodzący sezon!

Imprezy Kutno 2023/2024 - kilka pomysłów na to, co robić w piątek, sobotę i niedzielę

Co powiesz na koncert? Łydka Grubasa, Czerwone Gitary, a może inny zespół? W Kutnie na fanów muzyki czeka prawdziwa “uczta” - przed publicznością wystąpią zarówno zespoły, które grają od lat, jak i debiutanci szturmem podbijający listy przebojów. Jednych i drugich będziesz miał okazję posłuchać i zobaczyć w swoim mieście!

W Kutnie pojawią się nie tylko artyści muzyczni, ale także osobowości rozpoznawalne w całej Polsce. Znasz Kabaret Hrabi? Jesteś fanem Kabaretu Moralnego Niepokoju? A może uwielbiasz Grupę Mocarta? Nadchodzące tygodnie i miesiące to czas, kiedy rządził będzie kabaret i stand-up. Nie zabraknie więc okazji, by pośmiać się z otaczającej rzeczywistości.

Co jeszcze zaplanowano w Kutnie? Sprawdź nadchodzące wydarzenia!

W wolny piątek lub sobotę warto wybrać się na spektakl. Na scenie Kutnowskiego Domu Kultury wystąpią znani aktorzy - Anna Korcz, Jacek Kawalec, Sylwia Gliwa, Michał Milowicz czy Jacek Rozenek.

Prawdziwa gratka czeka na najmłodszych widzów. Dla dzieci przygotowaliśmy projekcje filmów, spektakle familijne, a także występy cyrkowe. Bilety na każde z tych wydarzeń są na wyciągnięcie ręki!