Wydarzenia Legnica 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Legnica


Cyrk Korona - Bajkowy Program

 KUP BILET

Andrzej Poniedzielski - Wieczór kabaretowy "BA"

 KUP BILET

Miłość i polityka reż. Anna Oberc

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Miłość i polityka reż. Anna Oberc

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Najsłodszy owoc

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Rubinowe Gody

 KUP BILET

Queen Symfonicznie - Chór i Orkiestra Alla Vienna

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie I

 KUP BILET
Wydarzenia Legnica

Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny czy Legnickie Wieczory Organowe to tylko niektóre z imprez cyklicznych odbywających się w Twoim mieście. Poza stałymi wydarzenia w kalendarzu imprez znajdziesz także koncerty, spektakle, występy kabaretowe, projekcje filmów... Możemy tak wymieniać bez końca! Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Legnicy, to koniecznie zajrzyj na stronę biletyna.pl. W serwisie czeka na Ciebie szczegółowy harmonogram wydarzeń, a także bilety, również w formie voucherów prezentowych. Sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Atrakcje Legnica 2023/2024, czyli jak miło spędzić czas w mieście?

Legnica to piękne miasto, w którym nie sposób się nudzić - można tu spędzać czas na wiele sposobów. W wolny piątek lub sobotę można wybrać się na spacer po starym mieście, odpocząć z książką w parku miejskim lub wziąć udział w jednym z wydarzeń cyklicznych.

W okolicy nie zabraknie też wydarzeń, takich jak wernisaż, koncert, występ kabaretowy czy premiera filmu. Wiele z tych wydarzeń odbywa się w legnickich instytucjach kultury. Jedną z nich jest Legnickie Centrum Kultury przy ulicy Chojnowskiej.

Imprezy Legnica 2023/2024 - wybierz się z nami w muzyczną podróż lub wydarzenie w legnickim teatrze!

Nadchodzący sezon zapowiada się niezwykle obiecująco. Na początek coś dla prawdziwych melomanów - na legnickich scenach zagrają znane zespoły, w tym Czerwone Gitary. Po koncercie możesz udać się na jeden z dostępnych w kalendarzu spektakli - na deskach Legnickiego Centrum Kultury wystąpią takie gwiazdy jak Grażyna Wolszczak, Olga Bołądź, Janusz Chabior czy Łukasz Simlat.

Na deser prawdziwa petarda! Nadchodzący sezon będzie należał do wielbicieli kabaretów i stand-uperów. W Legnicy wystąpią prawdziwi showmani, którzy potrafią rozbawić publiczność jak nikt inny. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Kabaret Czesuaf.

Muzyka, kino, teatr, kabaret ... - u nas znajdziesz bilety na wydarzenia z różnych kategorii

Szukasz konkretnego wydarzenia? W serwisie biletyna.pl znajdziesz imprezy z różnych kategorii, w tym festiwal, koncert, spektakl, film, sport czy stand-up. Nie mogło zabraknąć także propozycji dla najmłodszych - z myślą o nich przygotowaliśmy pokazy cyrkowe, projekcje filmów animowanych, spektakle teatralne…

Na stronie czekają także vouchery. To doskonały pomysł na prezent, na przykład z okazji urodzin, imienin czy innej ważnej okazji. Voucher to świetna opcja dla osób, które zawsze mają problem ze znalezieniem idealnego upominku dla wyjątkowej osoby.