Wydarzenia Limanowa 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Limanowa


Cyrk Korona - Bajkowy Program

 KUP BILET

Rubinowe Gody

 KUP BILET

Żona do adopcji

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET
Wydarzenia Limanowa

Jak spędzić wolne popołudnie w Limanowej? Z pewnością masz kilka ciekawych pomysłów. My też chcemy Ci zaproponować interesujące rozwiązania! Jeśli jesteś fanem dobrej muzyki, teatru, kabaretu czy filmu, to koniecznie zajrzyj do serwisu Biletyna.pl. Na stronie czeka na Ciebie szczegółowy kalendarz imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w Twoim mieście. Za pośrednictwem serwisu Biletyna.pl kupisz też bilety na wybraną imprezę – szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Chcesz wiedzieć, co dla Ciebie przygotowaliśmy? Jednego możesz być pewien – z pewnością się nie zawiedziesz!

Atrakcje Limanowej 2023/2024 – kilka pomysłów na to, jak spędzić weekend lub wolne popołudnie

Spacer po mieście, a może kawa i ciastko w ulubionej kawiarni? Wieczorem szalona impreza, a w weekend...? W weekend czeka na Ciebie moc atrakcji! W Limanowej nie sposób się nudzić – dzień możesz spędzić na ulubionych aktywnościach, a wieczorem udać się na koncert, spektakl lub występ ulubionego kabaretu. Możesz iść sam lub zabrać ze sobą mamę, znajomych czy drugą połówkę.

Limanowski Dom Kultury to jedna z tych instytucji, które mają sporo do zaoferowania mieszkańcom miasta. Na jego deskach od wielu sezonów występują znani i lubiani – artyści sceny, kabareciarze, muzycy czy gwiazdy kina. Organizowane tam wydarzenia cieszą się sporą popularnością. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić tego miejsca, to najwyższa pora by to zmienić!

Kino, film, koncert, czyli najciekawsze wydarzenia Limanowej 2023/2024

W Limanowej będzie się działo – repertuar wydarzeń obejmuje imprezy przeznaczone zarówno dorosłym widzom, jak i dzieciom. Z myślą o tych ostatnich przygotowaliśmy bilety na filmy animowane, sztuki teatralne idealne dla najmłodszych, a także pokazy cyrkowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród maluchów i starszaków. Wszystkie wydarzenia przeznaczone dla najmłodszych widzów znajdziesz w kategorii “Dla Dzieci”.

Dorośli również nie powinni się nudzić. Harmonogram imprez w Limanowej obejmuje bowiem spektakle, występy kabaretowe, premiery filmów oraz pasjonujące koncerty. Przed limanowską publicznością wystąpi między innymi zespół Czerwone Gitary. Fani dobrego humoru i teatru będą mieli okazję zobaczyć na żywo ulubionych aktorów – w prezentowanych spektaklach wystąpią gwiazdy, takie jak Joanna Koroniewska czy Piotr Szwedes. Na tym jednak koniec! Warto śledzić naszą stronę na bieżąco – zapisz się do newslettera, a zawsze będziesz wiedział, co dzieje się w Twoim mieście!