Wydarzenia Łomianki 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wydarzenia Łomianki

Pewnie w tym momencie zastanawiasz się jak spędzić wolny wieczór lub najbliższy weekend. Możemy Ci w tym pomóc - odwiedziłeś nasz serwis, więc zrobiłeś pierwszy krok. Strona Biletyny powstała z myślą o osobach takich jak Ty - znajdziesz na niej wiele ciekawych wydarzeń odbywających się w różnych miastach w Polsce, w tym w Łomiankach. Nie brakuje tam informacji o imprezach, które zaplanowano na najbliższe dni, tygodnie i miesiące. Za pośrednictwem serwisu kupisz też bilety. Centrum Kultury w Łomiankach i inne instytucje zapraszają na... Koniecznie sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Atrakcje Łomianki 2023/2024 - poznaj kulturalną stronę swojego miasta!

Jak spędzić wolny weekend w Łomiankach? Jednym ze sposobów na spędzanie czasu jest odkrywanie atrakcji miasta. Łomianki to przede wszystkim Kampinoski Park Narodowy, Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe im. Jana Pawła II oraz Park Miejski przy ul. Fabrycznej. Na tym jednak nie koniec atrakcji - inne pomysły znajdziesz w serwisie Biletyna.

Miejscami, które powinien znać każdy mieszkaniec Łomianek są lokalne instytucje kultury, takie jak Centrum Kultury przy ulicy Wiejskiej. Wiele imprez odbywa się również w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym. W każdym z tych miejsc będzie się działo w nadchodzącym sezonie. Przekonaj się sam!

Muzyka, kino, kabaret... - wydarzenia Łomianki 2023/2024

Jesteś fanem muzyki pop, rock, a może wolisz bardziej folkowe rytmy? W nadchodzącym sezonie na muzycznej scenie Łomianek wystąpią znane i lubiane zespoły wykonujące różne gatunki muzyczne. Obok imprez cyklicznych, takich jak Festiwal Łomiankowski Groove fani muzyki wezmą udział w koncertach - przed publicznością wystąpią między innymi zespół Felivers oraz Łomiankowska Orkiestra Kameralna.

Zawsze jest dobra pora na odrobinę dobrego humoru. Nie odrobinę, a całą masę nowych skeczy przygotowali kabareciarze. W Łomiankach wystąpią takie gwiazdy jak Kabaret Moralnego Niepokoju w składzie: Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski i Rafał Zbieć. Kabaret i stand-up to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku!

Mnóstwo informacji o nadchodzących wydarzeniach i bilety na najciekawsze imprezy w jednym miejscu

Miłośnicy kina i teatru nie będą zawiedzeni - czeka na nich mnóstwo wydarzeń, w tym spektakle, które zdobyły uznanie publiczności w całej Polsce. Na deskach lokalnych instytucji wystąpią aktorzy znani nie tylko z teatru, ale i kina czy telewizji. Kinomani z kolei będą mieli okazję obejrzeć ulubiony film w doborowej obsadzie. Wśród premier z pewnością nie zabraknie filmów, które zdobywały nagrody na najbardziej prestiżowych festiwalach filmowych w Polsce i za granicą.

Przygotowaliśmy też coś dla najmłodszych widzów - wydarzenia im dedykowane znajdziesz w kategorii ,,dla dzieci". Świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną może być też wypad do cyrku. W każdym przypadku szukaj biletów w serwisie Biletyna!