Wydarzenia Łomianki 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Łomianki


Koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej "Tribute to Zbigniew Wodecki"

Wyprzedane

Spektakl teatralny "Zamieszanie"

 KUP BILET

Magiczne piosenki z filmów Disney'a - koncert świąteczny dla dzieci

 KUP BILET

„Zanim się obudzisz”

Wyprzedane

Koncert Darka Maleo Malejonka "Ku pokrzepieniu serc"

 KUP BILET

Koncert Renata Przemyk Kwartet

 KUP BILET

Kwartet ProForma

 KUP BILET

Paweł Chałupka - Widzę to inaczej

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Łomianki

Pewnie w tym momencie zastanawiasz się jak spędzić wolny wieczór lub najbliższy weekend. Możemy Ci w tym pomóc - odwiedziłeś nasz serwis, więc zrobiłeś pierwszy krok. Strona Biletyny powstała z myślą o osobach takich jak Ty - znajdziesz na niej wiele ciekawych wydarzeń odbywających się w różnych miastach w Polsce, w tym w Łomiankach. Nie brakuje tam informacji o imprezach, które zaplanowano na najbliższe dni, tygodnie i miesiące. Za pośrednictwem serwisu kupisz też bilety. Centrum Kultury w Łomiankach i inne instytucje zapraszają na... Koniecznie sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Atrakcje Łomianki 2023/2024 - poznaj kulturalną stronę swojego miasta!

Jak spędzić wolny weekend w Łomiankach? Jednym ze sposobów na spędzanie czasu jest odkrywanie atrakcji miasta. Łomianki to przede wszystkim Kampinoski Park Narodowy, Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe im. Jana Pawła II oraz Park Miejski przy ul. Fabrycznej. Na tym jednak nie koniec atrakcji - inne pomysły znajdziesz w serwisie Biletyna.

Miejscami, które powinien znać każdy mieszkaniec Łomianek są lokalne instytucje kultury, takie jak Centrum Kultury przy ulicy Wiejskiej. Wiele imprez odbywa się również w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym. W każdym z tych miejsc będzie się działo w nadchodzącym sezonie. Przekonaj się sam!

Muzyka, kino, kabaret... - wydarzenia Łomianki 2023/2024

Jesteś fanem muzyki pop, rock, a może wolisz bardziej folkowe rytmy? W nadchodzącym sezonie na muzycznej scenie Łomianek wystąpią znane i lubiane zespoły wykonujące różne gatunki muzyczne. Obok imprez cyklicznych, takich jak Festiwal Łomiankowski Groove fani muzyki wezmą udział w koncertach - przed publicznością wystąpią między innymi zespół Felivers oraz Łomiankowska Orkiestra Kameralna.

Zawsze jest dobra pora na odrobinę dobrego humoru. Nie odrobinę, a całą masę nowych skeczy przygotowali kabareciarze. W Łomiankach wystąpią takie gwiazdy jak Kabaret Moralnego Niepokoju w składzie: Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski i Rafał Zbieć. Kabaret i stand-up to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku!

Mnóstwo informacji o nadchodzących wydarzeniach i bilety na najciekawsze imprezy w jednym miejscu

Miłośnicy kina i teatru nie będą zawiedzeni - czeka na nich mnóstwo wydarzeń, w tym spektakle, które zdobyły uznanie publiczności w całej Polsce. Na deskach lokalnych instytucji wystąpią aktorzy znani nie tylko z teatru, ale i kina czy telewizji. Kinomani z kolei będą mieli okazję obejrzeć ulubiony film w doborowej obsadzie. Wśród premier z pewnością nie zabraknie filmów, które zdobywały nagrody na najbardziej prestiżowych festiwalach filmowych w Polsce i za granicą.

Przygotowaliśmy też coś dla najmłodszych widzów - wydarzenia im dedykowane znajdziesz w kategorii ,,dla dzieci". Świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną może być też wypad do cyrku. W każdym przypadku szukaj biletów w serwisie Biletyna!