Wydarzenia Nowy Sącz 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Nowy Sącz


Nowy Sącz Stand-up Festival™ 2024

 KUP BILET

Kortez - Holiday Tour 2024

 KUP BILET

Piosenki to...? - koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta.

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet

 KUP BILET

Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET
Wydarzenia Nowy Sącz

Jak spędzać wolny czas w Nowym Sączu? Mamy na to kilka sposobów w zależności od tego co lubisz. Jesteś fanem teatru lub kina? A może wolisz koncert rockowy? Za nic nie odpuścisz sobie występu ulubionej grupy kabaretowej? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że serwis biletyna.pl powstał z myślą o Tobie. Na stronie znajdziesz szczegółowy kalendarz imprez odbywających się w różnych miastach, w tym w Nowym Sączu. To jednak nie wszystko! Za pomocą kilku kliknięć myszką kupisz bilety na najciekawsze wydarzenia. To co? Chcesz wiedzieć co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Atrakcje Nowy Sącz 2023/2024 - na co chcesz wybrać się tym razem?

Wolny czas w Nowym Sączu można spędzać na wiele sposobów. Możesz wybrać się na długi spacer, posiedzieć w parku z ulubioną książką lub zarezerwować stolik w ulubionej restauracji i spotkać ze znajomymi. Możesz też wybrać się na koncert ulubionego zespołu, kupić bilety na spektakl, który od dawna chciałeś zobaczyć lub zabrać drugą połówkę na premierę filmu z jej ulubionym aktorem. Które z tych rozwiązań wybierasz?

Może jeszcze tego nie wiesz, ale w Twoim mieście sporo się dzieje. Na wiele ciekawych imprez zapraszają nowosądeckie instytucje kultury, takie jak Amfiteatr Parku Strzeleckiego czy Miejski Ośrodek Kultury. Na deskach tych instytucji w nadchodzącym sezonie wystąpią prawdziwe gwiazdy. Chcesz wiedzieć kto pojawi się w Nowym Sączu?

Imprezy Nowy Sącz 2023/2024 - sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Idealny prezent na każdą okazję? To jasne, że bilet na ciekawe wydarzenie! Jeśli szukasz imprez w swoim mieście to koniecznie zajrzyj do serwisu biletyna.pl. W Nowym Sączu będzie się działo! Przed nowosądecką publicznością wystąpią między innymi znane gwiazdy - Agnieszka Chylińska oraz zespół Lady Pank. Nie zabraknie także propozycji dla fanów musicalu i muzyki operetkowej. Na tym jednak nie koniec!

Prawdziwa uczta czeka także na amatorów teatru. Przed publicznością w Nowym Sączu wystąpią największe gwiazdy w Polsce. Wśród artystów występujących w tym sezonie należy wymienić m.in.: Piotra Zelta, Katarzynę Ptasińską czy Magdalenę Lamparską. Z kilkoma ciekawymi spektaklami pojawi się także Teatr Capitol.

Koncerty, zabawy, premiery filmowe, a może festiwal?

Kalendarz wydarzeń w Nowym Sączu obejmuje zarówno imprezy dla dorosłych, jak i dla dzieci. W ramach tej ostatniej kategorii możesz kupić bilety na projekcje filmów czy spektakle dedykowane najmłodszym widzom.

W ofercie znajdziesz też vouchery. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają pomysły na fajny prezent dla bliskiej osoby - mamy, siostry, kolegi z pracy czy najlepszej przyjaciółki.