LINEUP

KONCERTY

POZNAŃ ROCK FESTIWAL: WYBUCHOWA MIESZANKA MUZYKI, ROZRYWKI I EMOCJI!

W dniach 29-30 czerwca miłośnicy muzyki rockowej z całej Polski będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata - PoznańRock Festiwal! Organizowany na malowniczej Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim. Obiecujemy spektakularny zestaw koncertów, atrakcji i niezapomnianej atmosfery. Zespoły na Wysokim Napięciu: Przygotuj sięna muzyczną eksplozję, gdy na scenie pojawią się najlepsze polskie zespoły rockowe, gotowe dostarczyć pełną gamę brzmień-od klasyki po najnowsze hity. To będzie podróż przez historię rocka, która porwie wszystkich fanów! Na naszej festiwalowej scenie wystąpią: IRA, Strachy na Lachy, Myslovitz, Luxtorpeda, Ørganek, Voo Voo, Illusion, Łydka Grubasa, Sztywny Pal Azji.

To wyjątkowa okazja dla fanów, aby doświadczyć na żywo potężnych brzmień i energetycznych występów swoich ulubionych wykonawców! Oprócz niezapomnianych koncertów na terenie festiwalu znajdziecie strefę gastronomiczną z foodtruckami z ofertą a z całego świata, regionalne browary, atrakcje dla dzieci, strefy relaksu i konkursy -a to tylko niektóre z atrakcji, których uczestnicy mogą spodziewać się podczas wydarzenia. PoznańRock Festiwal to nie tylko koncerty -to spotkanie ludzi z pasją, którzy chcą razem tworzyć niezapomniane wspomnienia. Dołącz do nas na PoznańRock Festiwal -tam, gdzie muzyczne serce bije w rytm rocka!

BILETY

KARNET

2-DNIOWY

29-30.06.2024

KUP BILET

BILET

DZIEŃ I

29.06.2024

KUP BILET

BILET

DZIEŃ II

30.06.2024

KUP BILET

WIDEO

FAQ

Na polanie Harcerza nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Wejście od ulicy Baraniaka.

Sobota od godz. 16:00, niedziela od godz. 16:00

Oczywiście! Na terenie fesJwalu będą rozmieszczone foodtrucki z jedzeniem z całego świata! Dodatkowo na koneserów czekają regionalne piwa do spróbowania!

Nie, zachęcamy do okazania biletów na urządzeniach mobilnych.

Tak, mogą! Dzieci do 6 lat włącznie wchodzą na teren festiwalu za darmo, a od 7 do 13 roku życia za -50%. Dodatkowo na terenie festiwalu będzie utworzony kącik gier i zabaw dla dzieci :)

O ile nie wyczerpią się pule to tak! Dla komfortu zachęcamy jednak do zakupów na biletyna.pl

Niestety nie. Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej oraz okolicznych ogólnodostępnych miejsc parkingowych w pobliżu Malty.

NASI PARTNERZY