LINEUP

KONCERTY

POZNAŃROCK FESTIWAL: WYBUCHOWA MIESZANKA MUZYKI, ROZRYWKI I EMOCJI!

W dniach 29-30 czerwca miłośnicy muzyki rockowej z całej Polski będąmieli okazjęuczestniczyćw jednym z najważniejszych wydarzeńmuzycznych tego lata - PoznańRock Festiwal! Organizowany na malowniczej Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim.Obiecujemyspektakularny zestaw koncertów, atrakcji i niezapomnianej atmosfery. Zespoły na Wysokim Napięciu: Przygotuj sięna muzycznąeksplozję, gdy na scenie pojawiąsięnajlepsze polskie zespoły rockowe, gotowe dostarczyćpełnągamębrzmień-od klasyki po najnowsze hity. To będzie podróżprzez historięrocka, która porwie wszystkich fanów! Na naszej festiwalowej scenie wystąpią: IRA, Strachy na Lachy, Myslovitz, Luxtorpeda, Ørganek, Voo Voo, Illusion, Łydka Grubasa, Sztywny Pal Azji.

To wyjątkowa okazja dla fanów, aby doświadczyćna żywo potężnych brzmieńi energetycznych występów swoich ulubionych wykonawców! Oprócz niezapomnianych koncertów na terenie festiwalu znajdziecie strefęgastronomicznąz foodtruckami z ofertąz całego świata, regionalne browary, atrakcje dla dzieci, strefy relaksu i konkursy -a to tylko niektóre z atrakcji, których uczestnicy mogąspodziewaćsiępodczas wydarzenia. PoznańRock Festiwal to nie tylko koncerty -to spotkanie ludzi z pasją, którzy chcąrazem tworzyćniezapomniane wspomnienia. Dołączdo nas na PoznańRock Festiwal -tam, gdzie muzyczne serce bije w rytm rocka!

BILETY

KARNET

2-DNIOWY

29-30.06.2024

KUP BILET

BILET

DZIEŃ I

29.06.2024

KUP BILET

BILET

DZIEŃ II

30.06.2024

KUP BILET

WIDEO

FAQ

Na polanie Harcerza nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Wejście od ul Baraniaka.

Sobota od godz. 16:00, niedziela od godz. 16:00

Oczywiście! Na terenie fesJwalu będą rozmieszczone foodtrucki z jedzeniem z całego świata!Dodatkowo na koneserów czekają regionalne piwa do spróbowania!

Nie, zachęcamy do okazania biletów na urządzeniach mobilnych.

Tak mogą! Dzieci do 6 lat włączniewchodzą na teren fesJwalu za darmo,a od 7do 13 roku życia za -50%.Dodatkowo na terenie fesJwalu będzie utworzony kącik gier i zabaw dla dzieci dla najmłodszych :)

O ile nie wyczerpią się pule to tak! Dla komfortu zachęcamy jednak do zakupów na biletyna.pl

Niestety nie.. zachęcamy do skorzystania zkomunikacji miejskiej orazokolicznych ogólnodostępnychmiejsc parkingowychw pobliżu Malty.

NASI PARTNERZY