Wydarzenia Sochaczew 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Sochaczew


Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

Edyta Geppert

 KUP BILET

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Kabaret Jurki w najnowszym programie "Bajaderka"

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Ewa Błachnio - Apokalipsy nie będzie

 KUP BILET
Wydarzenia Sochaczew

Przyznaj się ile razy wpisywałeś w wyszukiwarce hasło ,,imprezy Sochaczew i okolice"? Znowu nie masz pomysłu jak spędzić poniedziałek, wtorek lub inny dzień? A może chcesz zabrać swoją drugą połówkę na film, koncert lub spektakl? Wystarczy, że odwiedzisz serwis biletyna.pl! Na stronie znajdziesz szczegółowy kalendarz imprez odbywających się w Twoim mieście, a także kupisz bilety na najciekawsze wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę i wybieraj spośród wielu różnych wydarzeń. Sochaczew zaprasza!

Atrakcje Sochaczew 2023/2024, czyli co dzieje się w Twoim mieście

Dzień jak co dzień - kończysz pracę, siadasz przed telewizorem, włączasz ulubiony serial. A może by tak zrobić coś szalonego i wyskoczyć na miasto? W Sochaczewie sporo się dzieje - wiosna, lato, jesień czy zima. Na osoby żądne dobrej rozrywki czekają różnego rodzaju imprezy. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie ich szukać…

Kino Mazowsze to miejsce, w którym obejrzysz dobry film. Jeśli jednak zapragniesz się wybrać na spektakl lub występ ulubionego kabaretu to z dużym prawdopodobieństwem impreza odbędzie się w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ulicy 15-sierpnia. Warto być na bieżąco z programem, ponieważ mogą ominąć Cię najciekawsze wydarzenia.

Kabaret, film, koncert symfoniczny... - poznaj najciekawsze wydarzenia Sochaczew 2023/2024

Nadchodzący sezon będzie dla mieszkańców Sochaczewa niezwykle łaskawy, jeśli chodzi o ilość imprez odbywających się w mieście. Jednego możesz być pewien - z pewnością Ty i Twoim znajomi znajdziecie coś dla siebie! I tak dla fanów dobrego humoru przygotowaliśmy występy ulubionych kabaretów - na deskach sochaczewskich instytucji wystąpią między innymi Kabaret Chyba i Kabaret K2.

Melomani będą mieli okazję posłuchać ulubionych wykonawców. Prawdziwą ucztę dla uszu szykuje już grupa Queentet, która zaprezentuje przed szeroką publicznością nieśmiertelne hity zespołu Queen. Z myślą o kinomanach i wielbicielach teatru również przygotowaliśmy prawdziwe perełki. Ten sezon będzie należał do gwiazd takich jak Dariusz Kordek, Edyta Jungowska, Marcin Kwaśny czy Małgorzata Lewińska.

Sochaczew zaprasza na najważniejsze wydarzenia tego sezonu!

Serwis biletyna.pl powstał z myślą o osobach, które nie potrafią usiedzieć w domu. Jeśli Ty również się do nich zaliczasz to zapewniamy Cię, że w nadchodzącym sezonie nie będziesz się nudził. Kalendarz imprez i bilety czekają na Ciebie na naszej stronie!

Serwis składa się z kilku różnych kategorii, dzięki czemu bez większego problemu wybierzesz coś dla siebie. Mamy tutaj nie tylko kino, festiwal czy teatr, ale również imprezy dla dzieci, a także wydarzenia z kategorii cyrk, sport czy wystawa.