Wydarzenia Stargard 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Stargard


Agnieszka Chylińska - Letnia diamentowa trasa

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Barabuum! - spektakl komediowy, reż. Artur Barciś

 KUP BILET

Barabuum! - spektakl komediowy, reż. Artur Barciś

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Tydzień, nie dłużej...

 KUP BILET

Tydzień, nie dłużej...

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Jutro będzie futro

 KUP BILET

Jutro będzie futro

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET
Wydarzenia Stargard

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w Twoim mieście w najbliższym czasie? Nie wiesz, jak spędzić czas w niedzielę lub sobotę? A może masz wolne popołudnie? W programie na nadchodzący sezon nie zabraknie imprez przeznaczonych zarówno fanom muzyki, jak i wielbicielom filmu czy teatru. Na deskach stargardzkich instytucji kultury wystąpią znani wokaliści, artyści polskiej sceny teatralnej, a także największe gwiazdy kabaretu i stand-upu. Gdzie szukać biletów na nadchodzące wydarzenia? Szczegółowy harmonogram imprez i wejściówki na najciekawsze z nich znajdziesz w serwisie internetowym Biletyna.pl. Sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Atrakcje Stargard 2023/2024 – co czeka na widzów głodnych kultury w nadchodzącym sezonie?

Jak spędzają wolny czas mieszkańcy Stargardu? Wiele zależy od indywidualnych zainteresowań. W Stargardzie można spędzać czas na wiele różnych sposobów – od spaceru po miejskim parku, poprzez seans filmowy w kinie, aż po wycieczkę po regionalnych muzeach. Czasami jednak warto zmienić nieco plany i na przykład zabrać znajomych na premierę spektaklu, koncert ulubionego zespołu czy wernisaż.

Miejscem, które warto znać jest Stargardzkie Centrum Kultury. To tam co sezon odbywają się fascynujące spektakle, pełne emocji występy kabaretowe, szalone koncerty, a także mnóstwo wydarzeń dla najmłodszych widzów. Bilety czekają na naszej stronie!

Wydarzenia Stargard 2023/2024 – poznaj kalendarz imprez na nadchodzący sezon!

Film, teatr, muzyka, a może kabaret? W nadchodzącym sezonie będziesz miał w czym wybierać! Na głodnych kultury mieszkańców Stargardu czekają ciekawe imprezy, w tym koncerty znanych zespołów muzycznych. Na deskach miejskiego centrum kultury wystąpi między innymi zespół Czerwone Gitary. Będzie też okazja, by pośmiać się z panującej rzeczywistości – zapewni ją Kabaret Hrabi w składzie Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch i Tomasz Majer.

Prawdziwa “uczta” czeka także na miłośników teatru. Dla nich przygotowano bogatą ofertę spektakli, głównie komediowych, w doborowej obsadzie. Przed stargardzką publicznością wystąpią aktorzy, tacy jak: Bartek Kasprzykowski, Robert Rozmus, Bartosz Opania, Marta Wierzbicka czy Tamara Arciuch. Nie jesteś fanem teatru? Bilet na spektakl możesz podarować bliskiej osobie – mamie, siostrze czy najlepszej przyjaciółce. Na takie okazje przygotowaliśmy także vouchery, które świetnie sprawdzą się jako prezent na wiele różnych okazji!