Wydarzenia Strzegom 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Strzegom


Za duży na bajki 2

 KUP BILET
2D

Za duży na bajki 2

 KUP BILET
2D

Rubinowe Gody

 KUP BILET
Wydarzenia Strzegom 2023/2024

Każdy z nas lubi spędzać czas w inny sposób - jedni chętnie spędzają go z rodziną lub znajomymi, zaś inni z drugą połówką lub w pojedynkę. Co łączy jednych i drugich? Może fakt, że nie lubią się nudzić i cenią sobie dobrą rozrywkę? W serwisie Biletyna.pl i jedni i drudzy znajdą coś dla siebie! Na naszej stronie nie brakuje bowiem wydarzeń z różnych kategorii - mamy tutaj spektakle, koncerty, pokazy filmowe, prelekcje, wydarzenia sportowe... Nie zapominamy również o najmłodszych widzach - dla nich również przygotowaliśmy coś specjalnego. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Atrakcje Strzegom 2023/2024 - poznaj miasto z zupełnie innej strony!

Strzegom to urokliwe miasto z bogatą historią. Pewnie jest to, że nie można się tu nudzić! W wolny weekend możesz spędzić czas na wiele sposobów. Mieszkańcy Strzegomia chętnie spacerują po miejskim rynku, odwiedzają Muzeum Kultury Ludowej lub spędzają czas na świeżym powietrzu. Miasto słynie też z imprez cyklicznych - jedną z nich jest Międzynarodowy Festiwal Folkloru.

A wieczorem? Wieczorem możesz wybrać się na przykład do Kina SCK lub Strzegomskiego Centrum Kultury. W obydwu tych instytucjach czeka na Ciebie i Twoich bliskich moc atrakcji. Będziecie się śmiać, ronić łzy wzruszenia i przeżywać sportowe emocje... Chcesz wiedzieć jakie wydarzenia przewidziano w harmonogramie na nadchodzący sezon? Koniecznie zajrzyj na stronę biletyna.pl!

Wydarzenia Strzegom 2023/2024 - zapraszamy mieszkańców na imprezy w nadchodzącym sezonie!

W ciągu najbliższych tygodni i miesięcy będzie się działo! Jedną z grup, które z pewnością nie będą zawiedzione będą fani kina i teatru - nadchodzący sezon to czas obfitujący w fascynujące spektakle w doborowej obsadzie oraz pokazy filmowe. Dla prawdziwych kinomaniaków przygotowaliśmy nie tylko długo wyczekiwane premiery, ale również maratony filmowe. To świetny pomysł na piątek lub sobotę!

Dzień bez dobrej rozrywki to dzień stracony. Kierując się tą zasadą dodaliśmy do kalendarza imprez na nadchodzący sezon występy kabaretów i stand-uperów. Przed strzegomską publicznością wystąpi między innymi Kabaret Nowaki z Adrianną Borek, Kamilem Pirógiem i Tomaszem Marciniakiem. A to jeszcze nie koniec atrakcji!

W Strzegomiu nawet najmłodsi widzowie nie będą się nudzić!

Szukasz pomysłu na to jak spędzić weekend z rodziną? Spokojnie, mamy coś na takie okazje! Wiele ciekawych propozycji czeka w zakładce ,,dla dzieci" - dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy zarówno pokazy filmów i spektakle, jak i prawdziwe widowiska. Znajdzie się też coś dla fanów cyrku, baletu, a nawet robotów!

Kalendarz imprez i bilety na najciekawsze wydarzenia znajdziesz na stronie biletyna.pl. W serwisie czekają również vouchery - to świetna propozycja na prezent i opcja dla niezdecydowanych. Biletyna to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko propozycje wydarzeń w Strzegomiu - zadbaliśmy o to, by serwis działał również w innych miastach w Polsce. Przekonaj się sam!