Wydarzenia Świnoujście 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Świnoujście


Mamma Mia

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Chansons de Paris

 KUP BILET

Fiesta Latina

 KUP BILET

Tribute Live Show Michael Jackson

 KUP BILET

Gwiazdy Światowej Iluzji

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Świnoujście Stand-up Festival™ 2024

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

Ponad Chmurami

 KUP BILET
Wydarzenia Świnoujście

Jak spędzić czas w sobotę lub niedzielę? Na jakie wydarzenie warto wybrać się na miasto? Przyznaj się ile razy wpisywałeś w wyszukiwarce hasło ,,Świnoujście kalendarz imprez". Teraz nie musisz już przeglądać wielu różnych stron, by znaleźć interesujące Cię wydarzenie. Wystarczy, że odwiedzisz serwis internetowy biletyna.pl. Na stronie czeka na Ciebie szczegółowy harmonogram imprez, które w najbliższym czasie odbędą się w Twoim mieście. Za pośrednictwem serwisu kupisz też bilety na najciekawsze wydarzenia w muszli koncertowej, amfiteatrze czy innych znanych miejscach. W nadchodzącym sezonie rządzić Świnoujściem będzie świetna rozrywka. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Atrakcje Świnoujście 2023/2024 - od poniedziałku do piątku, a także w weekend z pewnością nie będziesz się nudził!

Wolny piątek lub sobota? To świetnie, bo Twoje miasto ma Ci sporo do zaoferowania. Nie warto więc siedzieć w domu. Koniecznie zabierz ze sobą drugą połówkę lub umów się ze znajomymi w Świnoujściu - może wspólnie wybierzecie się na spektakl, koncert lub występ ulubionej grupy kabaretowej. Ciekawych wydarzeń będzie sporo!

Wiele z nich będzie odbywać się w Amfiteatrze przy ulicy Chopina. Warto tam zaglądać, ponieważ poza kameralnymi imprezami będą się tam rozgrywały prawdziwe widowiska. Jednym z nich jest Polska Noc Kabaretowa. To świetna rozrywka dla całej rodziny i doskonały pomysł na prezent!

Muzyczne wydarzenia Świnoujście 2023/2024 - świetna okazja by posłuchać ulubionych wykonawców na żywo

Nadchodzący sezon w Świnoujściu zapowiada się muzycznie. Na scenie Amfiteatru wystąpią znane i lubiane gwiazdy reprezentujące różne gatunki muzyczne. Możesz być pewien - każdy znajdzie coś dla siebie! W kalendarzu imprez znajdziesz między innymi koncerty - będziesz miał okazję posłuchać na żywo Cleo, Agnieszki Chylińskiej oraz zespołów Lady Pank i Czerwone Gitary.

Jesteś fanem wielkich widowisk muzycznych? Co powiesz na show z piosenkami zespołu Abba? A może chcesz posłuchać przebojów z lat 20. i 30. ubiegłego wieku w nowych aranżacjach? Jesteś fanem cygańskich ballad i romansów? To i wiele, wiele więcej przygotowaliśmy dla Ciebie na nadchodzący sezon!

Muzyka, kino, teatr... - Miejski Dom Kultury, Amfiteatr i inne instytucje kultury zapraszają!

Biletyna.pl to przestrzeń stworzona z myślą o osobach, które lubią wiedzieć co się dzieje w ich mieście. Na stronie znajdą oni szczegółowy kalendarz imprez - wydarzenia podzielone są na kategorię. W serwisie można znaleźć bilety na imprezy z takich kategorii jak kabaret, stand-up, film, spektakl, a także sport.

Nie zapominamy także o najmłodszych widzach. Dla nich została stworzona kategoria ,,dla dzieci". Spektakle, projekcje filmów animowanych, teatr baniek mydlanych... - to tylko niektóre propozycje w niej zawarte. Koniecznie poznaj pozostałe!