Wydarzenia Żywiec 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Żywiec


Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 90. to się nie powtórzy!

 KUP BILET

Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Pan Li - Wisi mi to

 KUP BILET

Obóz przetrwania - spektakl komediowy

 KUP BILET

Zdolni i Skromni - Na bis ciepcie lajbiki

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - 100 procent (Cieślak, Zbieć, Borkowski)

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

ROBOTRONS - MEGA SHOW

 KUP BILET

To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu

 KUP BILET

To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu

 KUP BILET

Recepta na szczęście

 KUP BILET
,,Imprezy Żywiec 2023/2024" - jak często wpisujesz tę frazę w wyszukiwarkę? Teraz możesz od razu zajrzeć na stronę biletyna.pl! Znajdziesz tam szczegółowy kalendarz imprez odbywających się w twoim mieście i kupisz wejściówki na wydarzenia, które najbardziej cię interesują. Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas, a żadna impreza już cię nie nie ominie.

Atrakcje Żywiec 2023/2024 - odkryj swoje miasto na nowo

Jednym z najsłynniejszych miejsc w Żywcu jest Muzeum Browaru położone przy ulicy Browarnej. Każdego dnia odwiedzają je dziesiątki turystów z Polski i Zagranicy. Mieszkańcy Żywca doskonale znają to miejsce. Podobnie jak Miejskie Centrum Kultury, w którym odbywają się najciekawsze wydarzenia w mieście.

Fanom muzyki i teatru nie jest obcy również Amfiteatr pod Grojcem. Wydarzenia, które odbywają się w tym miejscu to imprezy, o których jest głośno w całym regionie. Koncert czy festiwal - jest duże prawdopodobieństwo, że odbędą się właśnie tam.

Wydarzenia Żywiec 2023/2024 - sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy!

Kojarzysz festiwal ,,Męskie granie"? Jeśli jesteś z Żywca to z pewnością tak. To jednak nie jedyna impreza muzyczna odbywająca się w twoim mieście. Żywiec przyciąga artystów z różnych światów. Nie wierzysz? W nadchodzącym sezonie będziesz miał okazję posłuchać Eleni, utworów zespołu Metallica w wersji symfonicznej czy Lady Pank.

Będzie też coś dla fanów teatru w każdej postaci. Żywiecka scena będzie należała do Tetiany Galitsyny i jej teatru piasku i wiedeńskiej operetki. Fanom komedii teatralnej polecamy spektakle, w których główne role zagrają takie gwiazdy jak Lesław Żurek, Katarzyna Zielińska czy Jacek Kawalec.

W programie na nadchodzący sezon znajdziesz imprezy dla dorosłych i najmłodszych widzów

Wycieczki, wypady do kina, wspólne spacery... Kto nie lubi spędzać czasu z bliskimi? Kalendarz imprez dostępny w serwisie biletyna.pl został stworzony z myślą o osobach, które szukają ciekawych wydarzeń, na które mogliby wybrać się z drugą połówką czy znajomymi. U nas nie zabraknie także wejściówek dla najmłodszych widzów.

Szukasz prezentu dla mamy, siostry lub kumpla z pracy? Już spieszymy z pomocą! W serwisie czekają na ciebie również vouchery prezentowe, którymi możesz obdarować osobę, na której ci zależy. To co? Ruszamy w miasto?