Wydarzenia Żywiec 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Żywiec


Marcin Zbigniew Wojciech - "SZCZERZE?'"

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Diabli mnie biorą

 KUP BILET

Zemsta nietoperza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET

La Bombe

 KUP BILET

Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Żywiec

,,Imprezy Żywiec 2023/2024" - jak często wpisujesz tę frazę w wyszukiwarkę? Teraz możesz od razu zajrzeć na stronę biletyna.pl! Znajdziesz tam szczegółowy kalendarz imprez odbywających się w twoim mieście i kupisz wejściówki na wydarzenia, które najbardziej cię interesują. Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas, a żadna impreza już cię nie nie ominie.

Atrakcje Żywiec 2023/2024 - odkryj swoje miasto na nowo

Jednym z najsłynniejszych miejsc w Żywcu jest Muzeum Browaru położone przy ulicy Browarnej. Każdego dnia odwiedzają je dziesiątki turystów z Polski i Zagranicy. Mieszkańcy Żywca doskonale znają to miejsce. Podobnie jak Miejskie Centrum Kultury, w którym odbywają się najciekawsze wydarzenia w mieście.

Fanom muzyki i teatru nie jest obcy również Amfiteatr pod Grojcem. Wydarzenia, które odbywają się w tym miejscu to imprezy, o których jest głośno w całym regionie. Koncert czy festiwal - jest duże prawdopodobieństwo, że odbędą się właśnie tam.

Wydarzenia Żywiec 2023/2024 - sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy!

Kojarzysz festiwal ,,Męskie granie"? Jeśli jesteś z Żywca to z pewnością tak. To jednak nie jedyna impreza muzyczna odbywająca się w twoim mieście. Żywiec przyciąga artystów z różnych światów. Nie wierzysz? W nadchodzącym sezonie będziesz miał okazję posłuchać Eleni, utworów zespołu Metallica w wersji symfonicznej czy Lady Pank.

Będzie też coś dla fanów teatru w każdej postaci. Żywiecka scena będzie należała do Tetiany Galitsyny i jej teatru piasku i wiedeńskiej operetki. Fanom komedii teatralnej polecamy spektakle, w których główne role zagrają takie gwiazdy jak Lesław Żurek, Katarzyna Zielińska czy Jacek Kawalec.

W programie na nadchodzący sezon znajdziesz imprezy dla dorosłych i najmłodszych widzów

Wycieczki, wypady do kina, wspólne spacery... Kto nie lubi spędzać czasu z bliskimi? Kalendarz imprez dostępny w serwisie biletyna.pl został stworzony z myślą o osobach, które szukają ciekawych wydarzeń, na które mogliby wybrać się z drugą połówką czy znajomymi. U nas nie zabraknie także wejściówek dla najmłodszych widzów.

Szukasz prezentu dla mamy, siostry lub kumpla z pracy? Już spieszymy z pomocą! W serwisie czekają na ciebie również vouchery prezentowe, którymi możesz obdarować osobę, na której ci zależy. To co? Ruszamy w miasto?