dla dzieci

Afryka – tam gdzie żyją słonie i żyrafy // Przez Siedem Kontynentów

dla dzieci

Afryka – tam gdzie żyją słonie i żyrafy // Przez Siedem Kontynentów

Afryka – tam gdzie żyją słonie i żyrafy // Przez Siedem Kontynentów - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Afryka – tam gdzie żyją słonie i żyrafy
Zapraszamy na wędrówkę przez pełne dzikich zwierząt sawanny Afryki. Spotkamy słonie i słoniątka, żyrafy, zebry, nosorożce, pluskające się w wodzie hipopotamy, przyjrzymy się zalotom lwów. Zobaczymy jak w Afryce żyją ludzie, spotkamy też dużo dzieci. Dowiemy się z czego można zrobić turban, który ochroni nas przed słońcem w podróży po afrykańskich bezdrożach, a także dlaczego pragnienie najlepiej gasi słodka, gorąca herbata. Przekonamy się że Afryka to nie tylko pustynia.

Małgorzata i Marcin Złomscy: ona – doktor socjologii, on – kontrabasista z dyplomem Akademii Muzycznej. Od lat zapaleni globtroterzy. Gdy poznali się na pokazie slajdów podróżniczych on miał już za sobą wędrówkę w głąb peruwiańskiej dżungli, przemierzył Afrykę od Kairu do Kapsztadu i odwiedził klasztory buddyjskie w Tybecie, ona wspinała się w górach Azji i podziwiała bezkres mongolskiego stepu. Od tej chwili wyjeżdżali już razem, aby w końcu ruszyć w 10-miesięczną podróż poślubną dookoła świata. Gnani wciąż przed siebie przemierzyli ponad osiemdziesiąt krajów na sześciu kontynentach. Od niedawna podróżują w piątkę: z córką Zosią oraz synami Leonem i Antkiem.
Zawodowo zajmują się organizacją i pilotowaniem wypraw do obu Ameryk, Azji i Afryki. Są autorami pokazów slajdów, które prezentują na festiwalach podróżniczych, w szkołach, muzeach, bibliotekach, domach kultury w całej Polsce. Organizują cykl spotkań podróżniczych IN MUNDO w kinie Luna i IN MUNDO „Góry” w kinie Wisła w Warszawie. Prowadzą Siedlisko Olenderskie na Mazowszu. Wydali album fotograficzny „Indonezja. W cieniu wulkanów”.

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Afryka – tam gdzie żyją słonie i żyrafy // Przez Siedem Kontynentów

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci