Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

dla dzieci

Akademia WioliMisia „Tonalny Elementarz WioliMisia”

dla dzieci

Akademia WioliMisia „Tonalny Elementarz WioliMisia”

Akademia WioliMisia „Tonalny Elementarz WioliMisia” - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kolejny koncert z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty realizowane przez Filharmonię Pomorską przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Wykładowcy: Justyna Gęsicka mezzosopran, Maciej Drapiński akordeon, Krzysztof Biernacki klarnet, Radosław Manthey kontrabas, Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

WioliMiś to miś który kluczem wiolinowym otwiera szeroko przed dziećmi drzwi Centrum Kultury Browar B. Ton to podstawowy składnik dźwięku. Zatem tonalny elementrz WioliMisia to podstawa podstaw, której znajomość jest absolutnie niezbędna do słuchania muzyki. Słuchania jej ze zrozumieniem i czerpania przyjemności z tego, iż do naszych uszu docierają dźwięki.

Nowi Studenci Akademii WioliMisia poznają podstawowe pojęcia i już zaczną z nami bawić się muzyką i przy muzyce. Ci Studenci dla których będzie to kolejny semestr naszych zajęć, utrwalą i usystematyzują wiedzę a także zabłysną znajomością muzycznych meandrów. Poznamy instrumenty, poznamy muzyków i muzykę zapisaną na pięcioliniach przez kompozytorów…a ja – Dorota Borowicz – już nie mogę doczekać się tego, iż spotkam i poznam Was, Studentów Akademii WioliMisia sezonu artystycznego 2018/2019.

Bilety po 10 zł dziecko i 15 zł dorosły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Akademia WioliMisia „Tonalny Elementarz WioliMisia”

Dziecko było pierwszy raz. Wrócił bardzo zadowolony i na pewno będzie obecny na następnym spotkaniu.
anna 08.10.2018 17:01
Akademia WioliMisia „Tonalny Elementarz WioliMisia”
Włocławek, 07.10.2018
Sala kameralna Centrum Kultury "Browar B."

Polecane z kategorii dla dzieci