dla dzieci

Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich

dla dzieci

Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich

Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego i turyści w trakcie zwiedzania grot będą mieli okazję spotkać legendarnego zbója Madeja i diabła nagórzyckiego, posłuchać legend związanych z tym miejscem, ale przede wszystkim – zgodnie z andrzejkowym zwyczajem – spróbować poznać swoją najbliższą przyszłość, wróżąc sobie m.in. z lanego przez dziurkę od klucza wosku.

Najmłodsi otrzymają certyfikaty, na których będą zbierać pieczątki na kolejnych stanowiskach z wróżbami, które usytuowane będą na trasie grot, jak i w budynku obsługi turystów. Wejścia na trasę odbywać się będą w godzinach: 16, 16.30, 17, 17.30, 18 i ostatnie o godz. 18.30. Dodatkowymi atrakcjami będą ognisko i iluminacja zbocza grot. Mile widziane okolicznościowe przebrania.

Bilety
Koszt biletu wstępu na „Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich” to 10 złotych (z Kartą Dużej Rodziny i Kartą Seniora Województwa Łódzkiego – 6 zł, natomiast z Kartą Tomaszowianina – 5 zł). Biletu również dostępne w kasie Miejskiego Centrum Kultury, plac Kościuszki 18 oraz w Informacji Turystycznej, plac Kościuszki 29.
Planowane zakończenie wydarzenia ok. godz. 19.

Ze względu na sytuację epidemiczną organizator, którym jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, prosi o przestrzeganie reżimu sanitarnego (dezynfekcję rąk, zakrywanie ust i nosa maseczką ochronną, utrzymywanie bezpiecznych odległości od innych uczestników).

Regulamin: http://mck-tm.pl/wp-content/uploads/2021/11/Regulamin-Magiczne-Andrzejki-w-Grotach-Nag%C3%B3rzyckich.pdf

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci