dla dzieci

Awanturka z leśnego podwórka

dla dzieci

Awanturka z leśnego podwórka

Awanturka z leśnego podwórka - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Spektakl został wyreżyserowany z aktorską wirtuozerią , dowcipny , wesoły, ze znakomitymi piosenkami , które dzieci śpiewają wraz z aktorami. Profesjonalne i niezwykle barwne kostiumy nadają szczególny charakter bajkowym postaciom, a barwna scenografia porusza wyobraźnię młodego widza. Jest to prawdziwa uczta teatralna dla dzieci i rodziców . Przedstawienie jest interaktywne Zespół aktorski Bajlandii cieszy się bardzo dobrą opinią ze względu na profesjonalizm wykonania, dbałość o piękno języka oraz każdy szczegół.

„Pytał lisek Pannę gąskę, masz ochotę na przekąskę? Przytaknęła, ale zbladła, bo prócz niej nie było jadła!”
“Awanturka z leśnego podwórka” to pełna przygód i humoru bajka dla najmłodszych. Kolorowa i rozśpiewana w prawdziwie leśnej scenerii. Spektakl opiera się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Dzieci nauczą się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek jest najważniejszy w życiu. Dowiedzą się, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Czy leśna kompania znajdzie sposób na przechytrzenie cwanego lisa? O tym dowiecie się w najnowszej bajce Awanturka z leśnego podwórka …

Czas trwania: 50 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Awanturka z leśnego podwórka

Aktywna interakcja z widzami może bardzo się podobać. Aktorzy mają świetny kontakt z publicznością. Brakuje informacji o przedziale wiekowym dzieci. W mojej ocenie, spektakl jest dla dzieci od 3 roku życia.
Napewno nie dla młodszych dzieci. Lis przerażający... Kilkoro dzieci płakało. Teatrzyk mocno zniekształca wyobrażenie. Od kiedy lis ma kolor zielony????? Mocno tandetne w moim odczuciu. A zapowiadało się fajnie.
Fantastyczna zabawa dla malych i duzych, duzo spiewania, zartow, interakcji z publicznoscia
B.fajne przedstawienie. Teatr na wysokim poziomie.
Wesołe przedstawienie dla dzieci, dużo pogodnych piosenek naprawę bardzo ładnie zaspiewanych.
Super zabawa, dzieciaki bardzo zadowolone.
Fajni aktorzy, ale nie podobał mi się wątek polowania...
Świetna gra aktorska, piękne kostiumy i scenografia. Sporo krzyku, trochę zabrakło mi treści i przesłania/morału.
Spektakl bardzo pomysłowy, dodatkowo bardzo dobra gra aktorska i kostiumy.
Bardzo fajnie spędzony czas. Dzieci były wpatrzone przez cały spektakl. Były zachwycone. Polecam.
Dla Rodzica przedstawienie nieco infantylne, ale i moja córka i inne dzieci siedzące wokół były zachwycone. I to najważniejsze:) Polecam dla Przedszkolaków.
przedstawienie bardzo ciekawe i interesujace dla dzieci Jedyny malutki minusik za opoznienie rozpoczecia Zarowno aktorzy scenografia na bardzo wysokim poziomie
Dziękujemy za darmowy spektakl. Atmosfera bardzo fajna. Byliśmy z 3-letnią Córką, dla której jednak przedstawienie było za długie. Myślę, że 30-40 min byłoby optymalnie. Ale starsze dzieci na pewno swietnie się bawiły. Czekamy na propozycję dla maluszków ;)
Fantastyczne, radosne przedstawienie.Polecam i czekamy na wiecej!!!
Przedstawienie podobało sie dzieciom. Zwróciłabym uwagę na punktualność rozpoczęcia bo dzieci sie niecoerpliwily
Dzieci bardzo dobrze się bawiły, a to najważniejsza recenzja. Aktorzy super; jedyne do czego można się przyczepić w tym przedstawieniu, to mało poprawne politycznie P O L O W A N I E N A L I S A ;) również było to mało pedagogiczne - dlaczego upolować, a nie złapać, schwytać? A później tego lisa za karę dziobać, gryźć, okładać? To taki punkt, który mnie, jako rodzicowi, nie do końca się podobał.
Bardzo fajne wydarzenie dzieci zadowolone
Dla 4 latka trochę nudne, za długie piosenki ciągnące się w nieskończoność. Ogólnie temat zabawny i gra aktorska też ok.

Polecane z kategorii dla dzieci