dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA - Koppelia - Widowisko Taneczne

dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA - Koppelia - Widowisko Taneczne

BAJKOWA NIEDZIELA - Koppelia - Widowisko Taneczne - Bilety na wydarzenie dla dzieci

KOPPELIA Spektakl w wykonaniu tancerzy Studia Tańca Vivero z Teatru Ziemi Rybnickiej, w reżyserii Izabeli Barskiej-Kaczmarczyk, z choreografią Patrycji Misiewicz.

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na bajkowy spektakl taneczny pod tytułem (K)OPPELIA, w wykonaniu najmłodszych tancerzy Studia Tańca VIVERO. Spektakl luźno oparty o libretto baletu romantycznego „Coppelia” ze współczesną i neoklasyczną muzyką, nawiązuje do klasycznego baletowego wzorca, jednak podaje go w zupełnie innej, nowoczesnej i atrakcyjnej dla najmłodszych formie.

„Kiedyś – bardzo dawno temu, gdzieś – bardzo daleko stąd, w miasteczku – nie bardzo dużym ale też nie bardzo małym – żyła kobieta. Dama o wielkim umyśle i jeszcze większym sercu. Na imię miała Coppelia. Ludzie ją kochali bo i ona miała w sobie wiele miłości i zawsze była dla wszystkich życzliwa i pomocna. Najbardziej kochała dzieci, lecz nie miała własnych, choć pragnęła tego najbardziej na świecie.
Ponieważ nie miała swoich dzieci, poświęciła się uszczęśliwianiu innych i stworzyła fabrykę zabawek. Spędzała w niej całe dnie tworząc ciągle coraz lepsze lalki, klocki, roboty, zdalnie sterowane autka i całą masę innych cudowności, na których widok dzieciom śmieją się oczy z radości.

Nikt nie wiedział, że nocami, kiedy wszyscy pracownicy fabryki udają się na zasłużony odpoczynek, w zaciszu swojej pracowni, Coppelia pracuje nad wielkim wynalazkiem, który ma na zawsze odmienić jej życie…”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BAJKOWA NIEDZIELA - Koppelia - Widowisko Taneczne

Moja pięcioletnia córka oglądała spektakl z otwartą buzią. I naprawdę żywo reagowała na wyrażane na scenie emocje! Pozdrawiam.

Polecane z kategorii dla dzieci