dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA – O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE

dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA – O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE

BAJKOWA NIEDZIELA – O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wydarzenie w reżimie sanitarnym

Do królewskiego zamku przybywają trzej kandydaci do ręki Księżniczki, ale żaden nie zdobywa jej serca. Widzą oni w Pięknotce tylko urodę, nie zauważają jej wnętrza. Jedyną osobą, która nie dba o wygląd Księżniczki jest pryszczaty Rycerz Pryszczycerz. Zrozpaczona Pięknotka prosi czarownicę Wiedźmiłę, aby ją oszpeciła. Wiedźma zgadza się, ale wcześniej poddaje Pięknotkę próbom mającym udowodnić, ze jest pracowita i wrażliwa. Kiedy Księżniczka wraca z oszpeconą twarzą, dwóch spośród kandydatów wycofuje się. Tylko Królewicz Piękniewicz nadal chce poślubić księżniczkę. Ale i on zmienia zdanie, kiedy okazuje się, że księga zaklęć czarownicy została ukradziona i odczarowanie królewny nie jest możliwe. Sytuację ratuje Pryszczycerz, który odzyskuje księgę z rąk Zbójnika. Odczarowana Pięknotka postanawia poślubić Pryszczycerza, który zawsze widział tylko jej wewnętrzne piękno. Wszystko kończy się szczęśliwie, a kiedy Pryszczycerz podnosi przyłbicę, okazuje się, że wszystkie pryszcze zniknęły. To barwna, pełna humoru, ale też pouczająca opowieść o tym, że prawdziwe dobro i piękno czasem trudno dostrzec na pierwszy rzut oka. I że nie zawsze jest tam, gdzie nam się pozornie wydaje.

W dniu wydarzenia nie będzie możliwości zakupu biletu.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/356273185741706/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje BAJKOWA NIEDZIELA – O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE

Świetny teatrzyk kukiełkowy dla dzieci w każdym wieku. Moja 2, 5latka oglądała całe przedstawienie, nie znudziła się. Teatrzyk trwał 50minut.
Świetny człowiek, cudowny głos, stworzony do takich przedstawień, cudowne przedstawienie naprawdę 😘 dziękuję wraz z dziećmi
Bawiłam się tak samo dobrze jak moja Córka. Polecam każdemu !! Wspaniałe przedstawienie
Bardzo pouczające przedstawienie, szczególnie mała widownia bawiła się świetnie.

Polecane z kategorii dla dzieci