dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA - Plastusiowy Pamiętnik - Teatr Szydło

dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA - Plastusiowy Pamiętnik - Teatr Szydło

BAJKOWA NIEDZIELA - Plastusiowy Pamiętnik - Teatr Szydło - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Gumka, Ołówek, Linijka, Pióro, Stalówki, Kałamarz i Cyrkiel to najlepsi przyjaciele małego Plastusia. Razem każdego dnia pomagają swojej właścicielce Tosi w codziennych obowiązkach szkolnych. W życiu „piórnikowców” pojawią się również nowi koledzy: Pędzelek, Petronella, Klarcia, samochodzik czy Zosia. Toczą walkę z niegrzecznymi łobuzami z klasy Tosi, Bronkiem i Matyldą. A wszystko to w imię przyjaźni sprawiedliwości.

Jakie inne perypetie czekają naszych bohaterów? Tego dowiecie się przychodząc na spektakl teatru SZYDEŁKO z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Po sporym sukcesie i ciepłym przyjęciu przez publiczność „Bajki o dwóch królestwach”, „Króla Maciusia I” oraz widowiska „Ludzie i anioły” młodzi aktorzy postanowili zmierzyć się z historią Marii Kownackiej opowiadającą o losach zabawnego ludzika z plasteliny.

To pełna uroku opowieść o przyjaźni, przygodzie, pracowitości i pokorze. Pełne wartościowego przesłania przedstawienie z pewnością trafi w gusta najmłodszej i nieco starszej publiczności. Do tego piękne, kolorowe kostiumy, scenografia i wykorzystanie elementów czarnego teatru z pewnością sprawią, że widzowie przeniosą się w bajkowy świat bohaterów.

SPEKTAKL ZAJĄŁ II MIEJSCE PODCZAS FESTIWALU TEATRÓW DZIECIĘCYCH „PRZESTRZEŃ WYOBRAŹNI” W KWIETNIU 2017r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BAJKOWA NIEDZIELA - Plastusiowy Pamiętnik - Teatr Szydło

Świetne przedstawienie - polecam!
Spektakl na wysokim poziomie, z odrobiną humoru ☺ Przepiękne kostiumy. Byłam zachwycona i moje dziecko także. Z chęcią wybierzemy się na inne spektakle Teatru Szydło.

Polecane z kategorii dla dzieci