dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA - Tymuś i Oleńka

dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA - Tymuś i Oleńka

BAJKOWA NIEDZIELA - Tymuś i Oleńka - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Przed nami wielki bal! Król i królowa wciąż biegają w tę i z powrotem, zaaferowani załatwianiem, decydowaniem i przygotowaniami. Oleńka może i lubi same bale, ale to, co teraz się dzieje jest przytłaczające i przerażające dla młodej bohaterki, budzi więc w pełni uzasadnioną złość.

Oleńka korzysta z pomocy magii, naturalnej dla dziecka ochrony – i przenosi rodziców daleko, daleko od siebie. Niestety, bycie pępkiem świata jest mało atrakcyjne, gdy zabraknie tego, co stanowiło cały świat: ludzi, którym się ufa (i którym chce się zaimponować).

Treścią tej opowieści jest zrozumienie własnych uczuć i nauka budowania relacji społecznych. Oleńka rusza na wyprawę, za towarzysza mając pokraczną szmaciankę o złotym sercu, której bezinteresowność i oddanie zmieniają dziewczynkę pozwalając jej dostrzec znaczenie więzi rodzinnych i przyjaźni w życiu człowieka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BAJKOWA NIEDZIELA - Tymuś i Oleńka

Polecam rewelacja napewno wroce 😉😉
Dorośli od czasu do czasu się śmiali. Dzieci szczególnie moja 3latka była wpatrzona z otwarta buzia ale chyba nie zrozumiała jeszcze spektaklu. 4 gwiazdki. Bo chciała więcej. Ogólnie bajka z wieloma morałami na raz. Była zachwycona bajka a ja jednak wolałabym gdyby bajka powodowała więcej wyrażania uczuć u dziecka (śmiech strach etc). Dlatego wybieramy teatr a nie kino. Ogólnie przedstawienie dobre. I pewnie bardzo dobre ale dla dzieci powyżej 4-5 roku życia.

Polecane z kategorii dla dzieci