dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA. WIELKA TAJEMNICA

dla dzieci

BAJKOWA NIEDZIELA. WIELKA TAJEMNICA

BAJKOWA NIEDZIELA. WIELKA TAJEMNICA - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Spektakl jest oparty na autorskim scenariuszu, którego głównym wątkiem jest sprawa pewnej tajemniczej kradzieży. Sławny detektyw – Filip Filipowski dwoi się i troi aby odkryć prawdę, a pomagają mu w tym – poszkodowana – hrabina Georginia Kołomyjska herbu Cholewa oraz przypadkowy przechodzień – Alojzy. Kilkakrotnie aktywny udział w przedstawieniu biorą także dzieci (na scenie). Ważne walory tego spektaklu to scenografia złożona z kilkudziesięciu kolorowych i różnokształtnych parasoli, z których aktorzy tworzą metaforyczne obrazy, pobudzające wyobraźnię dzieci, “wpadająca w ucho” muzyka i piosenki oraz elementy wiedzy z zakresu polskiej historii, przedstawione w zabawny sposób. Przedstawienie zajmujące i dowcipne także dla starszych widzów.
Czas trwania – do 1 godz.
Występują: Beata Beling, Artur Beling, Ludwik Schiller

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/767169680670694/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BAJKOWA NIEDZIELA. WIELKA TAJEMNICA

Wspaniale przygotowany, zagrany, wyśpiewany spektakl !!! wielość kolorów i pomysłów sprawiła ze moja 6 letnia córka bawiła się wyśmienicie. :)
MAŁGORZATA 25.10.2021 10:54
Bardzo dobre przedstawienie dla dzieci. Dorośli także się na nim nie nudzą. Aktorzy angażują dzieci do spektaklu co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. W trakcie było dużo piosenek a aktorzy cały czas kreowali scenografię kolorowymi parasolami. Córka wyszła bardzo zadowolona. Uważam, że to było bardzo miło spędzone popołudnie.
Joanna 25.10.2021 09:35
Bardzo lubię takie spektakle, mojej czterolatce bardzo się podobało :)
Występ super, dzieciaki bardzo zadowolone :)
Tomasz 25.10.2021 08:48

Polecane z kategorii dla dzieci