dla dzieci

BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK

dla dzieci

BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK

BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Marysia, urocza dziewczynka doświadcza trudnego czasu dorastania. Myśli, że nikt jej nie kocha. Gdy ma wszystkiego dość, niespodziewanie zjawia się bajkopisarz Andersen. Chcąc pomóc podłamanej dziewczynce, opowiada jej bajkę o Brzydkim Kaczątku, które wykluwa się z jaja w rodzinie kaczek. Kaczątko nie jest akceptowane nawet przez matkę, ojca i braci. Różni się od swojego rodzeństwa i jest inne, może bardziej wrażliwe? Cierpi z powodu swojego wyglądu i zrozpaczone wyrusza w świat. Ale świat jest okrutny i groźny, a na malca czyha wiele niebezpieczeństw.

Mimo że historia jest smutna, to Igor Bojović, autor z Belgradu, zawarł w niej mnóstwo humoru sytuacyjnego i zaskakujących zwrotów akcji. Warto to wszystko zobaczyć, bo przecież jest to jedna z najpiękniejszych historii w literaturze dziecięcej. Widowisko zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy częściej niż dzieci czują się „brzydkimi kaczątkami”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK

Ładny spektakl, ktoś coś dla nas przygotował i za to jestem wdzięczna. Zabrakło mi prawdziwego łabędzia na koniec. Bardzo dziękuję za ciekawe przedstawienie. Dobrze się bawiłam
To jest nasz kolejny spektakl w którym braliśmy udział i z każdego jesteśmy bardzo zadowoleni Ten również był super
Choć lubię łomżyński teatr lalek, to to przedstawienie wydało mi się zbyt brutalne i smutne. Spodziewałam się akcentacji szczęśliwego zakończenia, a było ono pokazane tylko gdzieś w oddali, przez chwilę. Córka bardzo przeżywała i płakała.
Super. Dzieci bardzo zadowolone. Świetna gra aktorki (rola brzydkiego kaczątka). Polecamy!!!

Polecane z kategorii dla dzieci