dla dzieci

BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK

dla dzieci

BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK

BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK - Bilety na wydarzenie dla dzieci

BRZYDKIE KACZĄTKO w BCK | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Marysia, urocza dziewczynka doświadcza trudnego czasu dorastania. Myśli, że nikt jej nie kocha. Gdy ma wszystkiego dość, niespodziewanie zjawia się bajkopisarz Andersen. Chcąc pomóc podłamanej dziewczynce, opowiada jej bajkę o Brzydkim Kaczątku, które wykluwa się z jaja w rodzinie kaczek. Kaczątko nie jest akceptowane nawet przez matkę, ojca i braci. Różni się od swojego rodzeństwa i jest inne, może bardziej wrażliwe? Cierpi z powodu swojego wyglądu i zrozpaczone wyrusza w świat. Ale świat jest okrutny i groźny, a na malca czyha wiele niebezpieczeństw.

Mimo że historia jest smutna, to Igor Bojović, autor z Belgradu, zawarł w niej mnóstwo humoru sytuacyjnego i zaskakujących zwrotów akcji. Warto to wszystko zobaczyć, bo przecież jest to jedna z najpiękniejszych historii w literaturze dziecięcej. Widowisko zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy częściej niż dzieci czują się „brzydkimi kaczątkami”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ładny spektakl, ktoś coś dla nas przygotował i za to jestem wdzięczna. Zabrakło mi prawdziwego łabędzia na koniec. Bardzo dziękuję za ciekawe przedstawienie. Dobrze się bawiłam
To jest nasz kolejny spektakl w którym braliśmy udział i z każdego jesteśmy bardzo zadowoleni Ten również był super
Choć lubię łomżyński teatr lalek, to to przedstawienie wydało mi się zbyt brutalne i smutne. Spodziewałam się akcentacji szczęśliwego zakończenia, a było ono pokazane tylko gdzieś w oddali, przez chwilę. Córka bardzo przeżywała i płakała.
Super. Dzieci bardzo zadowolone. Świetna gra aktorki (rola brzydkiego kaczątka). Polecamy!!!

Polecane