dla dzieci

Bajeczne Mikołajki

dla dzieci

Bajeczne Mikołajki

Bajeczne Mikołajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na MIKOŁAJKI W BAJKOWYM! Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt organizuje świąteczne wydarzenie! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci! Pośpiewamy razem świąteczne piosenki, spędzimy czas z Świętym Mikołajem oraz zorganizujemy wielką bitwę na śnieżki. Będziesz?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Bajeczne Mikołajki

Dzieci zadowolone, czekamy na kolejne wydarzenia i z chęcią wrócimy do tego miejsca.
Dziecko zadowolone to najważniejsze.
Bylo fantastycznie :) Synkowie i siostrzenica byli zachwyceni :) Mikolaj rewelacja zainteresowany dziecmi z kazdym chwilke porozmawial :) Panie bardzo mile i sympatyczne :) Wrocimy tam nie raz :)
Córka zadowolona a to najważniejsze :)
Sylwia 07.12.2021 09:43
Dziecko zadowolone, więc ja również. Uważam,że Panie prowadzące powinny być przebrane za elfy,ponieważ tak było napisane,że będą elfami-przez to dziecko trochę rozczarowane. Moim zdaniem rodzice nie powinni być wpuszczani ,bo robili tylko sztuczny tłum,a powinno być więcej pań zajmujących się dziećmi
Bardzo fajne miejsce dla dzieci. Super atrakcje i opieka. Córka nie chciała stamtąd wyjść, a to jest chyba najlepsza rekomendacja 😊
Dzieci bardzo zadowolone. Mikołaj był super bawił się berka, biegał po placu zabaw. Super. Polecam
Agnieszka 07.12.2021 08:43
Bardzo mile spotkanie, dzieci mialy do dyspozycji pokoj , gdzie byly napoje , dzieci biegaly po calym placu jak rowniez mialy ciekawe zajecia i zabawy z animatorkami.
Super , dzieci się wybawiły
Witam. Mikołajki były bajeczne ;) impreza na wysokim poziomie :) wszystko co miało być to było czyli Mikołaj, zabawy, wspaniałe Panie animatorki , poczęstunek, banka mydlana, prezenty ,pisanie listów i tańce :) Panie animatorki jak zwykle spisaly się na medal i pokazały że najlepsza zabawa jest właśnie z nimi :) Jula mega zadowolona :) dziękujemy i pozdrawiamy :)
Niestety rozczarowanie. Klapa. Bilet nie obejmował ani upominków ani labiryntu. Zwykła sala zabaw i przebrany średnio Mikołaj bez podarunków. Mogli dziecku chociaż dać balon za to 59 złotych ( cena biletu). Jedynie Panie które w czapkach Mikołaja próbowały ratować sytuację bawiąc się z naszym dzieckiem zsłagodziły atmosferę że nie miałam sumienia prosić je o zwrot pieniędzy. Generalnie jesteśmy mocno zawiedzeni.

Polecane z kategorii dla dzieci