Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Bydgoszcz 2024/2025


Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - spektakl Legendy Polskie

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - spektakl Legendy Polskie

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Opowieść Wigilijna

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Opowieść Wigilijna

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Koncert Bajkowy

 KUP BILET

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Bydgoszcz 2023/2024 – Kup Bilet Online – biletyna.pl

Bydgoszcz to największe miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Mieści się w nim wiele placówek kulturalnych, które przygotowują bogaty repertuar zarówno dla dorosłych, jak i tych najmłodszych widzów. Jeśli szukacie wejściówek na najciekawsze wydarzenia, na które możecie wybrać się całą rodziną, śledźcie nasz serwis. W Biletynie znajdziecie aktualny repertuar wielu miast, a także bilety w atrakcyjnych cenach.

Wydarzenia Bydgoszcz 2023/2024 – najlepsze wydarzenia w mieście dla dzieci

W Bydgoszczy można liczyć na wiele atrakcji. To miasto przepełnione jest wieloma ciekawymi miejscami, które umilą zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym widzom wolny czas. Bilety na interesujące spektakle, koncerty czy wystawy dedykowane dzieciom to wspaniały prezent. Zamiast kupować kolejną zabawkę, która po czasie wyląduje w kącie pokoju, warto zafundować dzieciom wspaniałe wspomnienia. Kolorowe, dopracowane w każdym szczególe widowiska dla najmłodszych na pewno zapadną im w pamięci. Wszelkie dokładne informacje o aktualnych wydarzeniach znajdziecie w naszym serwisie. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, a także skorzystania z aplikacji mobilnej.

Imprezy Bydgoszcz 2023/2024 – gdzie wybrać się z dziećmi?

W Bydgoszczy znajduje się wiele instytucji, które są otwarte również na najmłodszych odbiorców. Atrakcje dla dzieci proponuje m.in. Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury, Multikino, Teatr Lalek „Buratino”, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Opera Nova, a także Filharmonia Pomorska. Jeśli chodzi o Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury, organizowane są tutaj ciekawe widowiska, a także zajęcia i warsztaty, podczas których najmłodsi mogą rozwijać swoje zainteresowania.

Bydgoszcz proponuje dzieciom rozbudowany repertuar wydarzeń kulturalnych. W ciągu roku organizowane są przedstawienia bazujące na prawdziwych klasykach dziecięcej literatury, a także nowościach. Dobry humor gwarantują również takie wydarzenia jak koncerty, np. Bajkowy koncert dla dzieci, podczas którego Prestige Chamber Orchestra zaprezentuje największe hity muzyki dziecięcej ostatnich lat.

Atrakcje Bydgoszcz 2023/2024

Co jeszcze można robić w Bydgoszczy? W tym mieście najmłodsi na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się tutaj wiele wyjątkowych placów zabaw, np. muzyczny i magiczny. Dzieci z pewnością zainteresuje również Papugarnia, Ogród Zoologiczny czy Park Rozrywki w Myślęcinku. Nieco starsze dzieci na pewno zaciekawi Muzeum Historii Mydła i Brudu, Exploseum czy Muzeum Konsol i Gier Wideo.