dla dzieci

"Bajka do zjedzenia" - Teatr Tak

dla dzieci

"Bajka do zjedzenia" - Teatr Tak

"Bajka do zjedzenia" - Teatr Tak - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"Bajka do zjedzenia" to smaczna, interaktywna, z elementami języka angielskiego opowieść o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukrytych jest wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia.
Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób bohaterowie spektaklu przekonają dzieci dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch.
Akcja dzieje się we śnie. W pokoju śpiącego Kalorka dzieją się nadzwyczajne rzeczy. Pan Cukier kusi słodyczami, Superwitamina rozdaje witaminowe moce i zabiera dzieci na wojnę z Cukrem, kucharz gotuje jarzynową zupę, żongluje czapkami, dzwonkami i pytaniami, a Kulturka Fizyczna zaraża ruchem wszystkie super dzieci.
Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Bajka do zjedzenia" - Teatr Tak

Super przedstawienie dla dzieci.
Profesjonalnie milo i ciekawie.Polecam
Wspaniałe opowiedziana historia. Moja trzyletnia córka bawila się wyśmienicie. Dzięki elementom aktywizującym publiczność- pytania, wspólne tańce - godzina minęła nie wiadomo kiedy. Sprytnie przemycone słówka po angielsku. Ale najlepsza recenzją jest pytanie corki: ,,Mamo, pójdziemy jeszcze kiedyś do teatru? Bardzo mi się podobało." Zatem polecamy :)
Rewelacja :) Z niecierpliwością czekamy na następny spektakl.
Świetna energia! Chętnie wrócimy na kolejne przedstawienie tego duetu.
Fajny nie za dlugi A przedewszyslkim mądry spektakl.
Wspaniałe przedstawienie, nawet 2.5 latka świetnie się bawiła i była zachwycona.

Polecane z kategorii dla dzieci