dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Dzielny Grześ i Święty Mikołaj

dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Dzielny Grześ i Święty Mikołaj

Bajkowa Niedziela - Dzielny Grześ i Święty Mikołaj - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Święta tuż tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć. Na szczęście, nad pracą Świętego Mikołaja czuwa dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten, jakże ważny, dzień w roku. Jak Grześ tego dokona? Przedstawienie „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Każdy z bohaterów tego przedstawienia wchodzi w dialog z widzami, co sprawia że można się poczuć, jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna, jaką jest pacynka, potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.

Autor: Marcin Marzec Animacja: Marcin Marzec Scenografia i lalki: Karolina Michałek

Spotkania dla dzieci od 3 roku życia. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690, 22-756-76-00 wew. 18

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajkowa Niedziela - Dzielny Grześ i Święty Mikołaj

Trudno ocenić ten teatrzyk..młodsze dzieci płakały ponieważ się bały wilka i czarownicy a starsze mówiły, że teatrzyk był śmieszny. Mi osobiście nie podobało się jak Grześ walił deską po głowie wilka i czarownicę. Czarownica po otrzymaniu ciosu deską zemdlała/umarła a dzieci były trochę w szoku, że została uśmiercona na ich oczach... Podobał mi się profesjonalizm pana lalkarza ale wydaje mi się, że nie dostosował trochę przekazu do wieku odbiorców.
Zastanawiam się, czy to przestawienie było odpowiednie dla dzieci. Zmartwiły mnie płaczące dzieci, które ze stachu opuszczały salę z rodzicami. Byłam świadkiem dwóch takich sytuacji, czekając na syna.
Dzieci bardzo dobrze się bawiły. Polecam wszystkim.
Było świetnie, śmiesznie i bardzo głośno;)) dzieciaki zachwycone
Bardzo fajna bajka. Odpowiednia dla dzieci od lat 3, nie młodszych.
Troche strasznie. Troche śmiesznie. Ogólnie fajna bajka dla dzieci od ok. 4 lat.
Spektakl w którym należałoby określić wiek dziecka. Młodsze dzieci bały się na przedstawieniu. Użyte w spektaklu słowa, dowcipy, wtrącenia satyryczne nie były odpowiednie i zrozumiałe dla najmłodszych,a niektóre nawet dla 7 latki. Drugi raz bym nie poszła.
Fajny spektakl lalek. Z poczuciem humoru i na luzie. Przedstawienie raczej dla dzieci 4 plus
Cudowna 👍👍👍😊😊😊
Nie podobało nam się. Dziecięca widownia była zbyt głośna, zakłócała odbiór przedstawienia nawet naszym małym dzieciom. Samo przedstawienia ładne wizualnie, jednak scenariusz przypominał taki, zbudowany przez szóstoklasistów podczas 30 minutowego zadania na lekcji.
Jestem stałym bywalcem teatrzyków, ale na żadnym się tak nie uśmiałem jak na Dzielnym Grzesiu :). Moje dzieci były zadowolone z występu i do wieczora cały czas o tym mówiły:) Świetne przedstawienie dla dzieci jak i rodziców! Jestem bardzo zadowolony!
Za dużo zła, dialogów o niskim poziomie, wiedźm i potworów . Dzieci roześmiane i zaktywizowane ale niestety 3 łatki wychodziły bądź szły do rodziców ponieważ naprawdę było upiornie. Występująca przemoc ... nie polecam

Polecane z kategorii dla dzieci