dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Mała draka o zwierzakach -Opolski Teatr Lalki i Aktora

dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Mała draka o zwierzakach -Opolski Teatr Lalki i Aktora

Bajkowa Niedziela - Mała draka o zwierzakach -Opolski Teatr Lalki i Aktora - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zwierzątka goszczą naszej teatralnej scenie! Szczeżuja, pijawka lekarska, żółw grecki, piękne ptaki – kaczka hełmiatka, kulon i batalion – mogą być już niedługo obecne tylko na zdjęciach i obrazkach w podręcznikach zoologii… To gatunki, którym grozi wyginięcie! Skażenie środowiska, katastrofy ekologiczne i ludzka, niestety, chciwość i bezmyślność zagrażają naszym „braciom mniejszym”!

Malina Prześluga, znana dramatopisarka, w wesołych wierszach przybliża nam, a przede wszystkim dzieciom, te swojskie i egzotyczne, mieszkające także w opolskim ZOO zwierzaki, opowiadając o nich zabawne historie. Spór między dwoma paniami, o to, które to zwierzę jest lepsze, a które ciekawsze (aktorki „ożywiają” przy okazji lalki, rekwizyty i przedmioty), to pretekst, by o sprawach ważnych w teatrze zajmująco opowiedzieć. Zadania tego podjęła się Ewa Piotrowska, reżyserka, która tematy „ekologiczne” czuje jak mało kto! Oprawą plastyczną widowiska zajęła się znakomita scenografka, miłośniczka starych i pięknych przedmiotów, Julia Skuratova. Zapraszamy do teatru wszystkich, a szczególnie dzieci od lat czterech!

scenografia: Julia Skuratova

autor: Malina Prześluga

scenografia: Julia Skuratova

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bajkowa Niedziela - Mała draka o zwierzakach -Opolski Teatr Lalki i Aktora

Dziecko zadowolone!
Rewelacyjne przedstawienie. Dużo humoru i wiele ciekawych rzeczy, które zaciekawiły nie tylko dzieci. Brawo!!!
Fantastyczne przedstawienie. Zarówno dzieci jak i ja bawiliśmy się wyśmienicie. Aktorki z humoru opowiedzialy historyjki z

Polecane z kategorii dla dzieci