dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Smok Wawelski

dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Smok Wawelski

Bajkowa Niedziela - Smok Wawelski - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Spektakl jest jedną z wielu wersji krakowskiej legendy, opowiadającej o królu Kraku, który mieszkał na Wawelu. Wokół zamku rosło i rozwijało się miasto, ludzie żyli tam pracowicie i dostatnio, aż do momentu kiedy w jednej z jaskiń pod wawelskim wzgórzem zagnieździł się ogromny i straszny smok, który pożerał owce i baranki. Nikt nie znał sposobu na pokonanie smoka, aż do momentu gdy szewczyk Dratewka wpadł na genialny pomysł … Jaki? Tego dowiemy się podczas spektaklu… Scenariusz, reżyseria: A. Gotz. Scenografia, lalki, kostiumy: B. Banyś. Muzyka: W. Baran.

Przedstawienie dla dzieci od 3 roku życia. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690 , 22-756-76-00 wew. 18

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bajkowa Niedziela - Smok Wawelski

Dziecku bardzo się podobało i chce chodzić ma kolejne spektakle. Na pewno wrócimy całą rodziną.
Było świetnie
Przedstawienie samo w sobie ok ale gdy na scene wchodzil smok przyciemniano swiatla i dodawano mroczne czerwone oswietlenie oraz grozna muzyke. W efekcie wiekszosc dzieci na sali plakala i udzielalo sie to pozostalym.
trochę nudny, trochę straszny, krótki, dzieci często płakały, inne rozmawiały i się nudziły, mało ciekawa interpretacja, jeden aktor w tym przypadku to nieporozumienie, dzieci nie zrozumiały przybierania roli 2/3 rożnych osób przez jednego aktora w scence
ania piaseczno 4 lata 04.11.2019 08:27

Polecane z kategorii dla dzieci