dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Teatr Kultureska - Bukiet Talentów

dla dzieci

Bajkowa Niedziela - Teatr Kultureska - Bukiet Talentów

Bajkowa Niedziela - Teatr Kultureska - Bukiet Talentów - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska. Spektakl przygotowany jest specjalnie pod imprezy plenerowe, typu Pikniki, Festyny, Dni Miasta, Dożynki i wiele innym. Możliwy jest również do wystawienia w sali widowiskowej.

Zapowiedź fabuły

Bohaterami spektaklu „Bukiet Talentów” są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, którego będziecie świadkami!

To będzie zacięta rywalizacja, pełna… doskonałej zabawy i dobrego humoru! Show must go on!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajkowa Niedziela - Teatr Kultureska - Bukiet Talentów

Przedstawienie świetne. Przepiękne stroje. Super mądra zabawa dla całej rodziny. Kaktus nie do podrobienia - rewelacyjny.
Córka bardzo zadowolona. Dużo muzyki i tańca w który zaangażowane były dzieci. Sposób segregacji odpadów przedstawiony w formie piosenki zapamiętała nawet moja 4 letnia córcia.
Świetny występ, zresztą jak każdy Teatru Kultureska ❤
Wspaniałe przedstawienie! Wesołe, radosne, ale przy tym edukacyjne i angażujące dzieci do wspólnej zabawy!
Super teatr byliśmy już na kulturesce parę razy🤗

Polecane z kategorii dla dzieci