dla dzieci Bajkowe Niedziele w Resursie

Bajkowe Niedziele: „Złoty Koń” i warsztaty robienia czekolady

dla dzieci Bajkowe Niedziele w Resursie

Bajkowe Niedziele: „Złoty Koń” i warsztaty robienia czekolady

Bajkowe Niedziele: „Złoty Koń” i warsztaty robienia czekolady - Bilety na wydarzenie dla dzieci

UWAGA! Zmiana repertuaru. Z przyczyn niezależnych od organizatora w niedzielę, 26 września o godz. 11 zamiast filmu „Złoty Koń” zostanie wyświetlony film „Miś Bamse i Super Miód”. Za niedogodności przepraszamy. Po zakończonym seansie warsztaty robienia czekolady odbędą się zgodnie z planem.

Kupione bilety zachowują ważność. Osoby, które z powodu zmiany repertuaru chciałyby zwrócić zakupiony bilet, proszone są o kontakt na adres mailowy: rezerwacje@biletyna.pl.


Po wakacyjnej przerwie wracają Bajkowe Niedziele w Resursie Obywatelskiej. Już 26 września o godz. 11 zapraszamy dzieci z opiekunami na projekcję filmu animowanego „Miś Bamse i Super Miód” oraz warsztaty robienia czekolady z Warsztatownią MammaLeo. Będzie zabawnie i słodko!

Bajkowe Niedziele to propozycja Resursy Obywatelskiej dla najmłodszych odbiorców. To wspaniały pomysł na rozpoczęcie u maluchów przygody z kinem i teatrem, a dla nieco starszych dzieci na interesujące spędzenie wolnego czasu. Po wakacjach będziemy spotykać się w co drugą niedzielę.

Na naszych gości czekać będą pokazy filmowe i spektakle teatralne. Przy okazji każdego pokazu odbywają się też warsztaty z animatorami, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz liczne konkursy z nagrodami. Wszystkie dzieci otrzymają też upominek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Bajkowe Niedziele: „Złoty Koń” i warsztaty robienia czekolady

Super bajka dzieci zadowolone bardzo no i oczywiście z czekolady również
Było bardzo fajnie, polecam.
Dzieci bardzo zadowolone, bardzo dobrze przygotowane warsztaty, jednak ze względu na zbyt dużą grupę maluchy były trochę zmęczone. Brakowało punktu, gdzie można by zakupić kawę dla dorosłych i jakieś słodycze dla dzieci
Dobrze , sprawnie zorganizowane. Dzieciaki cały czas zajęte. Ciekawie.
Film bardzo fajny. Warsztaty słabe. w Cenie biletów ( 4 osobowa rodzina. wiec 40 zł) dostaliśmy 1 czekoladę na 3 dzieci z rożnych rodzin. Tłok i brak organizacji

Polecane z kategorii dla dzieci