dla dzieci

Bajkowe Warsztaty Teatralne i Teatr lalkowy - Wars i Sawa

dla dzieci

Bajkowe Warsztaty Teatralne i Teatr lalkowy - Wars i Sawa

Bajkowe Warsztaty Teatralne i Teatr lalkowy - Wars i Sawa - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Dwie ceny biletów - dwie możliwości udziału w wydarzeniu!

Po spekaklu lalkowym odbędą się wyjątkowe, kreatywne Bajkowe Warsztaty Teatralne, podczas których młodzi uczestnicy stworzą własne lalki.

Teatrzyk Lalkowy

Dawno temu, nad Wisłą żył zły czarodziej, który gardził wszystkimi stworzeniami, ale najbardziej na świecie nienawidził ptaków. Mieszkała w tej krainie również piękna Sawa, która właśnie ptaki kochała najmocniej. Pewnego razu stanęła w obronie skrzydlatych przyjaciół i czarodziej zamienił ją w syrenę. Nieopodal żył również rybak Wars, który na swej pierwszej wyprawie złowił Suma, darował mu jednak życie, w zamian dowiedział się od niego o zniewolonej dziewczynie. Wars musi dopłynąć do Wiklinowej Wyspy, gdzie poznaje Wietrznego Ptaka, ten niezwykły kompan pomaga mu pokonać potwora i oswobodzić Sawę.

W legendzie o powstaniu Warszawy występują piękne lalki teatralne, a historia opowiadana jest z wykorzystaniem licznych piosenek i dźwięków, które pozwolą zagłębić się dzieciom w świat prastarej baśni.
Spektakl jest zrealizowany w formie klasycznego teatru lalek, jednak w świat baśni wprowadza dzieci postać narratora, który jest w żywym planie.

Bajkowe Warsztaty Teatralne

Są autorskim projektem edukacyjno-artystycznym Pawła Kołodziejskiego.

Realizowane już w wielu placówkach oświatowych, cieszą się ogromnym powodzeniem. Uczestnicy korzystając z własnej pomysłowości i wyobraźni - samodzielnie wykonują lalki teatralne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajkowe Warsztaty Teatralne i Teatr lalkowy - Wars i Sawa

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci