dla dzieci

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

dla dzieci

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

Godz. 11.00 - 12.00 Spektakl bajkowy „Bałwanek o gorącym sercu” Spektakl przedstawia wyjątkową opowieść o przyjaźni i poświęceniu, zazdrości i zrozumieniu. To historia, która wzrusza i rozbawia do łez. Spektakl łączy pokolenia i pozwala doskonale bawić się małym i dużym. Troje aktorów, siedem postaci, profesjonale kostiumy i doskonale skomponowana muzyka, to przepis na dobrą zabawę w zimowej scenerii.

Godz. 12.00 - 14.00 Sylwestrowy Bal Przebierańców Po spektaklu zapraszamy wszystkie dzieci przebrane za ulubionego bohatera z bajki do wzięcia udziału w wyjątkowym balu. Na uczestników czekać będą znane hity piosenki dziecięcej, konkursy i zabawy, a wszystko to w towarzystwie Elsy, Królewny Śnieżki , Myszki Miki, Marschalla i Bałwana Olafa.

Bilety: 35 zł normalny/25 zł* *Dla posiadaczy Karty Juniora, Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

Przedstawienie bardzo fajne. Dzieci były zapatrzone jak zaczarowane. Bal dobrze zorganizowany. Dzieciaki były bardzo zadowolone.
Bal wspaniały, dzieci zachwycone, świetna organizacja, wiele atrakcji w skromnej cenie biletu ! Niezapomniane wrażenia. Czekamy na bal w 2020 roku ! Bawiła się babcia Helena z Elsą, Aną i Zosią
Fantastyczna impreza. Rewelacyjne przedstawienie dla dzieci. Byliśmy pierwszy raz i napewno nie ostatni. Dobra robota.
Przedstawienie fajne, bardzo podobało się moim synom. Zachowanie niektórych dzieci na widowni skandaliczne i najgorszy w tym wszystkim brak reakcji ze strony rodziców.

Polecane z kategorii dla dzieci