Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

dla dzieci

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

Godz. 11.00 - 12.00 Spektakl bajkowy „Bałwanek o gorącym sercu” Spektakl przedstawia wyjątkową opowieść o przyjaźni i poświęceniu, zazdrości i zrozumieniu. To historia, która wzrusza i rozbawia do łez. Spektakl łączy pokolenia i pozwala doskonale bawić się małym i dużym. Troje aktorów, siedem postaci, profesjonale kostiumy i doskonale skomponowana muzyka, to przepis na dobrą zabawę w zimowej scenerii.

Godz. 12.00 - 14.00 Sylwestrowy Bal Przebierańców Po spektaklu zapraszamy wszystkie dzieci przebrane za ulubionego bohatera z bajki do wzięcia udziału w wyjątkowym balu. Na uczestników czekać będą znane hity piosenki dziecięcej, konkursy i zabawy, a wszystko to w towarzystwie Elsy, Królewny Śnieżki , Myszki Miki, Marschalla i Bałwana Olafa.

Bilety: 35 zł normalny/25 zł* *Dla posiadaczy Karty Juniora, Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

Przedstawienie bardzo fajne. Dzieci były zapatrzone jak zaczarowane. Bal dobrze zorganizowany. Dzieciaki były bardzo zadowolone.
Krakowianka 05.01.2020 15:57
Bal wspaniały, dzieci zachwycone, świetna organizacja, wiele atrakcji w skromnej cenie biletu ! Niezapomniane wrażenia. Czekamy na bal w 2020 roku ! Bawiła się babcia Helena z Elsą, Aną i Zosią
31.12.2019 16:13
Fantastyczna impreza. Rewelacyjne przedstawienie dla dzieci. Byliśmy pierwszy raz i napewno nie ostatni. Dobra robota.
Karolina 30.12.2019 14:28
Przedstawienie fajne, bardzo podobało się moim synom. Zachowanie niektórych dzieci na widowni skandaliczne i najgorszy w tym wszystkim brak reakcji ze strony rodziców.
Gosia 30.12.2019 13:11

Polecane z kategorii dla dzieci