Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Bajlandia Teatr AFRONT dla grup zorganizowanych

dla dzieci

Bajlandia Teatr AFRONT dla grup zorganizowanych

Bajlandia Teatr AFRONT dla grup zorganizowanych - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Chmury to nie tylko kłęby pary wodnej, jak o nich często myślą dorośli. Chmury to przede wszystkim zasłona dla czarodziejskiej krainy wyobraźni – Bajlandii. Między obłoczkami żyją niesamowite, niespotykane nigdzie indziej stworzenia, przedziwne zwierzęta oraz niezwykłe postacie – bohaterowie historii i bajek, których jeszcze nikt inny nie wymyślił.

Ci, którzy słyszeli o tej podniebnej krainie, za wszelką cenę chcieli ją zobaczyć, wielu śmiałków próbowało, dokonać tej sztuki – dlatego o marzycielach mówi się, że chodzą z głową w chmurach. Niestety nie jest to aż tak łatwe, jak by się mogło wydawać. Po pierwsze, mieszkańcy Bajlandii boją się ludzi i kraina ta jest bardzo dobrze ukryta. Nawet kiedy w chmury wleci się samolotem, za sprawą czarodziejskiego zaklęcia ochronnego można zobaczyć tylko biały dym, nic więcej. Po drugie, żeby zobaczyć Bajlandię, trzeba mieć dziecięcą wyobraźnię, bo tylko ona zdolna jest przywołać mieszkańców tego świata.

Ale jak dzieci mogą się tam dostać, skoro zapora chmur broni dostępu to tej niezwykłej krainy? Na szczęście jest jeden sposób – mały psotnik Duszek-Kłębuszek zna magiczne zaklęcie, otwierające wszystkie zamki i tajemne przejścia. Chętnie uchyli zasłony tym, którzy nie boją się pięknych i niebezpiecznych przygód, dzielnych bohaterów i złych potworów, wielkich mędrców i głupców, zaklęć oraz duchów. Kto chce zobaczyć jak płynie zaczarowane życie w Bajlandii – Krainie w Chmurach – ten niech razem z Bajkotworkiem i Duszkiem – Kłębuszkiem wyruszy w niezwykłą podróż w poszukiwaniu historii, których nie poznał nikt przed nimi!

Występują aktorzy Teatru Improwizacji AFRONT w składzie:

Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Agnieszka Senderowska i Piotr Łokietek

z towarzyszeniem Doroty Jarząbek – Rogaczyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajlandia Teatr AFRONT dla grup zorganizowanych

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci