dla dzieci

Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia

dla dzieci

Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia

Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na Dzień Halloween w FIKOŁKACH!
Oferujemy niesamowitą zabawę oraz specjalne warsztaty. Jeśli lubicie się bać, żartować i oczywiście wymyślać ciekawe przebrania, to nie może Was tu zabraknąć!

Cała Sala Zabaw Fikołki jest do Waszej dyspozycji, a dodatkowo zapraszamy ze skorzystania z halloweenowych atrakcji:

  • fabryka straszydeł,

  • mroczny labirynt strachu,

  • cukierek albo psikus,

  • piekielnie zmyślne eksperymenty,

  • przerażające smaczne łakocie Pandory.

Do zobaczenia w Fikołkach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia

Córeczka zadowolona,mimo że nie we wszystkich zabawach brała udział.
Bardzo sympatycznie zorgnizowane zajęcia dla dzieci, zwłaszcza warsztaty kulinarne
spora część dzieci nie skorzystała z atrakcji godzinowych bo był brak personelu który informuje o danej atrakcji i zaprasza jak np w fikołkach w Wilanowie gdzie ktoś wychodzi do dzieci i je zgarnia. Tutaj wszystko odbywa się przez interkom gdzie na placu zabaw nic nie słychać a w restauracji aż uszy bolą. Robi się przez to często haos. Brak kogokolwiek dbającego o bezpieczeństwo czy sprawdzania czy dzieci się nie biją na konstrukcjach a bily sie kilka razy i nie bylo komu reagować za to duży minus. Ogólnie impreza na + jednak kilka rzeczy jest do poprawy.
Impreza ubiegloroczna wydawala sie ciekawsza, dzieciom bardzo podobal sie wtedy tunel i pielegniarka. W tym roku personel mimo, ze pomocny to nie zaangazowany w sama impreze.
Z kazdym rokiem niestety coraz gorzej. Zwykle jedzenie (kiedts byl wystrój ciasteczka Halloween - teraz zwykle paluszki, chipsy i ciastwczka. Zero inwencji. Animacje slabe. Kolejka do kawiarni. Nic szczególnego. Uwazam, ze za 60 zl moglysmy lepiej przeżyć i spwdzic halloween!
Impreza fajna, zorganizowana dość ciekawie, nie wszystkie atrakcje były przeprowadzone perfekcyjnie, ale też ilość dzieci stanowiła duży problem. Najważniejsze, że było bezpiecznie i dobrze zorganizowane czasowo. Polecam!

Polecane z kategorii dla dzieci