dla dzieci

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia

dla dzieci

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Arkadia | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na niesamowitą imprezę dla dzieci z okazji Halloween. Trzy godziny niesamowitej zabawy oraz specjalnych warsztatów. Jeśli lubicie się bać, żartować i oczywiście wymyślać ciekawe przebrania, to nie może Was tu zabraknąć!

Cała Sala Zabaw Fikołki jest do Waszej dyspozycji, a dodatkowo zapraszamy ze skorzystania z halloweenowych atrakcji:

- labirynt zjaw,

- pokój pajęczyn,

- wyścig czarownic,

- przysmaki Baby Jagi,

- mroczny salon piękności,

- poszukiwanie duchów,

- upiorne disco.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo sympatycznie zorgnizowane zajęcia dla dzieci, zwłaszcza warsztaty kulinarne
spora część dzieci nie skorzystała z atrakcji godzinowych bo był brak personelu który informuje o danej atrakcji i zaprasza jak np w fikołkach w Wilanowie gdzie ktoś wychodzi do dzieci i je zgarnia. Tutaj wszystko odbywa się przez interkom gdzie na placu zabaw nic nie słychać a w restauracji aż uszy bolą. Robi się przez to często haos. Brak kogokolwiek dbającego o bezpieczeństwo czy sprawdzania czy dzieci się nie biją na konstrukcjach a bily sie kilka razy i nie bylo komu reagować za to duży minus. Ogólnie impreza na + jednak kilka rzeczy jest do poprawy.
Impreza ubiegloroczna wydawala sie ciekawsza, dzieciom bardzo podobal sie wtedy tunel i pielegniarka. W tym roku personel mimo, ze pomocny to nie zaangazowany w sama impreze.
Z kazdym rokiem niestety coraz gorzej. Zwykle jedzenie (kiedts byl wystrój ciasteczka Halloween - teraz zwykle paluszki, chipsy i ciastwczka. Zero inwencji. Animacje slabe. Kolejka do kawiarni. Nic szczególnego. Uwazam, ze za 60 zl moglysmy lepiej przeżyć i spwdzic halloween!
Impreza fajna, zorganizowana dość ciekawie, nie wszystkie atrakcje były przeprowadzone perfekcyjnie, ale też ilość dzieci stanowiła duży problem. Najważniejsze, że było bezpiecznie i dobrze zorganizowane czasowo. Polecam!

Polecane