dla dzieci

Bałwanek o gorącym sercu - Teatralny Poranek Najnaja

dla dzieci

Bałwanek o gorącym sercu - Teatralny Poranek Najnaja

Bałwanek o gorącym sercu - Teatralny Poranek Najnaja - Bilety na wydarzenie dla dzieci

O spektaklu "Bałwanek o gorącym sercu".

Zima to wyjątkowa pora roku, która zachwyca pełnią tajemnic, spełnia najskrytsze marzenia, a sny przemienia w najprawdziwszą jawę. Wtedy śpiewamy kolędy, łamiemy się opłatkiem, a z prezentami do drzwi puka św Mikołaj. Wtedy również lepimy, wyjątkowego, zimowego przyjaciela.

W naszym spektaklu Zosia i Jurek również postanawiają go ulepić. Rodzeństwo w zabawie obdarowuje bałwana pluszowym sercem. Nie przypuszcza jednak, że zwykły żart przemieni zimne kule śniegu w żywego, prawdziwego Bałwanka. Jednak sielanka nie trwa długo, między kochające się rodzeństwo, wkrada się zazdrość i brak zrozumienia. W wyniku czego Bałwanek musi odejść, gubi się i nie wie jak wrócić domu.

Nasze przedstawienie to wyjątkowa opowieść o przyjaźni i poświęceniu, zazdrości i zrozumieniu. To historia, która wzrusza i rozbawia do łez. Doskonała na długie, zimowe wieczory. Najważniejsze jednak, że to opowieść, która łączy pokolenia i pozwala doskonale bawić się małym i dużym.

Troje aktorów, siedem postaci, profesjonalne kostiumy i doskonale skomponowana muzyka; to przepis na dobrą zabawę w zimowej scenerii. Nigdy nie widziałeś bałwanka z bijącym, prawdziwym sercem? Chcesz wiedzieć jak skończy się ta historia? Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy.

Bilety - 10 zł do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bałwanek o gorącym sercu - Teatralny Poranek Najnaja

Naprawdę zabawne przedstawienie dla dzieci i rodziców... koniec wyciągnął łezkę... Córka 4 latka do tej pory przeżywa (oczywiście finał z happy endem więc nie chodzi o smutek tylko o podziw). Bardzo POLECAM
Wnuczka była zachwycona występem. /Dziadek siedziałam na scenie/. Czeka z niecierpliwością na następne super występy.

Polecane z kategorii dla dzieci