dla dzieci

Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna

dla dzieci

Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna

Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na Dzień Halloween w FIKOŁKACH!
Lubicie się bać? Jeśli tak, to chętnie Was postraszymy... Gwarantujemy duuuużą dawkę emocji, okrzyki radości, niezapomnianą atmosferę i wyjątkowe dekoracje w naszej sali zabaw.
Przebierzcie się za magów, czarodziejów, wiedźmy i wiedźminów i spieszcie z zakupem biletów. Fikołkowy Zespół profesjonalnych animatorów specjalnie dla Was przygotował następujące atrakcje:

**29 października 2020

-Make up u Monster High
-Potworaśne tatuaże
-Dyniowe piniaty
-Chata czarownicy
-Cukierek albo psikus
-Potworna Wyżerka
-Shrekowe świeczki
-Wybory Top Monsterka wieczoru

**30 października 2020

-Upiorne charakteryzacje
-Piniatostwory
-Chata czarownicy
-Cukierek albo psikus
-Mroczne tatuaże
-Potworna wyżerka
-Wampirze świece
-Wybory Top Monstera wieczoru

Do zobaczenia w Fikołkach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bilet całodzienny Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna

Bardzo miło spędzony czas z dużą ilością atrakcji jakie zostały zapewnione dzieciom w ciągu trzech godzin zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno skorzystamy z kolejnych imprez jakie będą organizowane. Polecam wszystkim.
Córka pierwszy raz była na balu Halloween i wróciła b. zadowolona. Dobra atmosfera, ładnie i smacznie przyrządzone potrawy na stole, ciekawe gadżety dla dziecka. Polecamy salę zabaw Fikołki!
Odpowiedź córki: Było super!!!
Wspaniała organizacja !! Dużo atrakcji. Dzieci szczęśliwe , wybawione. Takie miejsca są warte odwiedzin :)!!
impreza udana i najwazniejsze ze dzieci zadowolone. minus z gwiazdką za długa kolejka przy wejsciu czekaliśmy 30 min żeby wejść do środka, następnym razem może obsługa powinna przygotować papierowe zgody dla Rodziców w większej liczbie stanowisk samoobsługowych na zasadzie komunikatu proszę wypełnić formularze przed wejściem, a może powinny być one załączone odrazu do bieltu myślę że przyspieszyło by to proces wejscia, minus też za to że już na początku imprezy były braki w odplatnym bufecie z podstawowych przekąsek typu zapiekanka organizator powinien przewidzieć na to wydarzenie większy zapas towaru skoro wszystkie bilety zostały wyprzedane z wyprzedzeniem i minus za brak sprzątania stołu dla dzieci z poczęstunkiem który był w cenie biletu na stole całą imprezę stały zuzyte puste kubeczki jednorazowe, puste talerze i kubki po przypadkach które powinny zostać zabrane wraz z ostatnimi zapasami zaopatrzeniowymi.

Polecane z kategorii dla dzieci