dla dzieci

Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką w Sali Zabaw Fikołki

dla dzieci

Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką w Sali Zabaw Fikołki

Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką w Sali Zabaw Fikołki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wpadnij na Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką do Sali Zabaw Fikołki!

To pierwsze tego typu spotkania w Polsce i szansa na spotkanie się z Farellem i Dżejdżejką na żywo.

W trakcie wydarzenia uczestnicy, z wykupionym pakietem będą zdobywać “sprawności sławnego Youtubera”.

Bezpośrednio od Farella i Dżejdżejki dowiesz się:

Jak wygląda profesjonalne studio Youtubera?

Uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez Farella i Dżejdżejkę, na których znani Youtuberzy pokażą, jak wygląda jego studio i sprzęt do nagrywania. Odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśni, jak wkleić swój wizerunek do filmiku na Youtube? Dowiemy się co to jest Green Screen i jak wkleić tło do filmu, jak ustawić odpowiednio światło i kamerę, aby wyglądać profesjonalnie na Youtubie. Udział w tej atrakcji gwarantuje każdemu uczestnikowi zdobycie Odznaki Reżysera!

Jak zostać sławnym Youtuberem?

Uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez Farella i Dżejdżejkę, którzy opowiedzą swoją historię oraz zdradzą sekrety swojego sukcesu na Youtube. Przybliżą, jak wygląda jego normalny dzień i praca, skąd czerpią pomysły i jak śledzić najnowsze trendy. Udział w tej atrakcji gwarantuje każdemu uczestnikowi zdobycie Odznaki Celebryty!

Jak grać w Brawl Stars, żeby wygrać?

Uczestnicy wezmą udział w turnieju w Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką. Każdy będzie miał szansę pokonać ich w rozgrywce na mapie Solo Showdown! Farell i Dżejdżejka będą prowadzili, komentowali oraz walczyli z uczestnikami o Złoty Puchar Zadymiarza i tytuł Mistrza Brawl Stars! Udział w tej atrakcji gwarantuje każdemu uczestnikowi zdobycie Odznaki Gladiatora!

Uczestnicy w trakcie trwającego wydarzenia, będą zdobywali Odznaki. Po zdobyciu 3 Odznak otrzymają dyplom „Wschodzącej Gwiazdy Youtuba” z autografem Farella i Dżejdżejki. Dla zwycięzcy turnieju w Brawl Stars do zdobycia jest Złoty Puchar Zadymiarza.

Przygotowaliśmy moc atrakcji, które:

* pozwolą wszystkim poznać i spędzić czas, na żywo, ze sławnymi Farellem i Dżejdżejką!

* dadzą uczestnikom szansę zdobycia wiedzy o byciu Youtuberem, prosto od profesjonalisty!

* sprawią, że nasi goście będą się świetnie bawić przez cały czas trwania imprezy, w wyjątkowej atmosferze!

A na koniec... z pomocą Farella i Dżejdżejki zniszczą wielką piniatę Zadymiarza!

Zakupiony bilet w wariancie Pakietowym na Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką upoważnia do:

 • udziału w 4 godzinnym evencie z możliwością wyjścia i powrotu,
 • udziału w 2 warsztatach zgodnych z opcją zakupionego biletu,
 • udział w turnieju Brawl Stars, z innymi dziećmi, koordynowanego przez Animatora,
 • wzięcia udziału w quizie Brawl Stars, koordynowanego przez Animatora,
 • korzystania ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki,
 • wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
 • ścianki wspinaczkowej
 • toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
 • zniszczenia Piniaty Zadymiarza razem z innymi uczestnikami i Youtuberem!
 • Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opiekun to dodatkowa opłata w wysokości 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków).

Zakupiony bilet - Wejściówka upoważnia do:

 • udziału w 4 godzinnym evencie z możliwością wyjścia i powrotu,
 • udział w turnieju Brawl Stars, z innymi dziećmi, koordynowanego przez Animatora,
 • wzięcia udziału w quizie Brawl Stars, koordynowanego przez Animatora,
 • korzystania ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki,
 • wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
 • ścianki wspinaczkowej
 • toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
 • zniszczenia Piniaty Zadymiarza razem z innymi uczestnikami i Youtuberem!
 • Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opiekun to dodatkowa opłata w wysokości 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków).

Opiekunowie będą mogli odpocząć w strefie rodzica z kawiarnią i dostępem do WiFi. W tym dniu będzie można również skorzystać z naszej oferty sklepu z produktami Brawl Stars.

Uwaga! Opiekun może pozostawić na czas imprezy dziecko po wypełnieniu stosownych dokumentów.

Nie może Cię tutaj zabraknąć!

Zakup biletu na Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką (Event) jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat ze strony Organizatora, na dokumentację Eventu oraz wykorzystanie wizerunku jego uczestników w celu: realizacji i publikacji materiałów filmowych z Eventu, fotograficzne dokumentowanie Eventu. Wykorzystywanie materiałów filmowych i zdjęć dotyczyć będzie promocji i reklamy Eventu, a także promocji i reklamy kolejnych przedsięwzięć Organizatora. Administratorem wykorzystanych danych w postaci wizerunku wszystkich uczestników jest spółka Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. Pełne informacje dotyczące informacji o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod linkiem: https://fikolki.pl/pl/informacja-o-ochronie-i-przetwarzaniu-danych-osobowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką w Sali Zabaw Fikołki

bardzo udana impreza,wszystko dobrze zorganizowane,syn był bardzo zadowolony i już się pyta kiedy bedzię następny takie spotkanie.Polecam,fajnie spędzony czas i dziecko zadowolone i to najwzniejsze.
Zapowiadane 4 godziny to kompletna pomyłka. Warsztaty oraz wszystkie "wyzwania" dla dzieci mozna bylo zamknac w 1, no może półtorej godziny. "Turniej", za ktory mozna bylo zdoby naklejke (sprawnosc) polegal na tym, ze w dowolnym momencie dzieci mogly pograc w jednym miejscu w Brawl Stars. Nikt nie spisywal zadnych wynikow itp. wiec co to za turniej? Poza tym nie bylo informacji, ze wlasny telefon bedzie potrzebny. Nie oceniam merytoryki warsztatów, bo uczestniczylo w nich dziecko, nie ja.
Impreza dla dzieci była ciekawym wydarzeniem, niestety organizacyjnie impreza nie była w ogóle przemyślana. Cały czas panował chaos. Ustalenia narzucone odgórnie na plac zabaw uniemożliwił im się dobrze przygotować do tego wydarzenia. Organizator nie przemyślał sposobu rozdzielenia dzieci na wykupione pakiety.
Mój syn po czterech godzinach świetnej zabawy spuentował ten iwent następująco: "Tato, to był najlepszy dzień w Moim życiu!"
Po rozbiciu piniaty dziecko zostało podeptane przez inne dzieci. Nie tak powinna wyglądać dobra organizacja imprezy dla dzieci.
Super impreza dla dzieciaków i rodziców
Niestety dziecko wyszło z imprezy zawiedzione. Przy wykupionym najdroższym bilecie dziecko nie miało szansy otrzymać dyplomu za uczestnictwo, ponieważ w konkurencji turniejowej zabrakło dla niego miejsca na boisku, za co nie dostał naklejki niezbędnej do skompletowania pełnego zestawu naklejek. Bo tylko za pełen zestaw naklejek można było otrzymać dyplom. W dodatku warsztaty, które miały trwać 25 min, trwały tylko 10 min.
Superzabawa dla dzieci, które lubią gry. Bardzo polecam!!!
SUPER!! Moi chłopcy mega zadowoleni z spotkaniem Farellem i Dżejdżejką.
Witam. Event był super. Poprosimy o więcej takich spotkań z Youberami na przykład z grą Fortnite. Praca animatorek czyli Pani Jowity, Natalii,Olgi jest po prostu rewelacyjna. Pracuja z zamiłowania do pracy z dziećmi. Należy im się duża premia. Będę polegała salę Fiołki i sama korzystała.
synowi się bardzo podobało ;)

Polecane z kategorii dla dzieci