dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - widowisko 2020

dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - widowisko 2020

Cyrk Zalewski - widowisko 2020 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Zalewski - widowisko 2020 - Gniezno Namiot Cyrku Zalewski | Kupuj Bilety Online

Cyrk Zalewski zaprasza na nowe widowisko 2020. W tym roku główną atrakcją są motory w kuli śmierci z Brazylii, znany już Polskiej publiczności, zdobywca nagrody złotego klauna na festiwalu w Monte Carlo Klaun Tonito z Hiszpanii, gimnastycy napowietrzni, duża iluzja, znane postacie ze świata bajek i gier oraz wiele innych. Zapraszamy

Dzieci do dwóch lat - mają bezpłatny bilet w lożach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetne przedstawienie
Polecam, widowisko ciekawe, dzieci zadowolone. Napewno wybierzemy się jeszcze raz jeżeli cyrk będzie w okolicy!
Profesjonalne i magiczne widowisko. Świetne dla małych i dużych. Polecamy!
Dzieci były bardzo zadowolone, zresztą ja też 😉
Bartlomiej 13.07.2020 20:06
Fajne przedstawienie dla dzieci jak i doroslych
Dobra zabawa, trochę emocji, miło spędzony czas.
Ogólnie występy bardzo fajne. Jedyne czego brakowało to zwierzęta , był jedynie pies który wywołał euforię u dzieci. Więcej zwierząt i będzie super.
Fajnie. Polecam
wszystko ok
Trochę więcej się spodziewałam jak na taką sławę Cyrk Zalweski. Brakowało mi występu zwierząt. Dziecko po pierwszej części chciało już iść do domu. W porównaniu z programem z 2019 r było tak sobie. Jedyna fajna atrakcją były motory w kuli śmierci.
swietna zabawa, super
klaudia 13.07.2020 12:55
Super przedstawienie
Super wydarzenie 😊🎪 polecam dla rodzin
Było super, dzieci są zachwycone!
Dzieci zadowolone a to najważniejsze.... było extra
Bardzo fajna zabawa, a moje dziecko już mnie pyta kiedy znowu pójdziemy do cyrku.
Świetne przedstawienie - naprawdę warto nawet moja trzyletnia córka był zachwycona nie chciała iść do domu i grzecznie siedziała i oglądała
Widowisko na wysokim poziomie. Szkoda, że frekwencja nie dopisała, ale i tak w obecnej sytuacji dziwne że nie odwołano spektaklu
Rewelacyjny spektakl. Przedstawienie na wysokości wywołuje niesamowite napięcie. Klown rewelacja, synek cały czas się śmiał.
Było super, bardzo gorąco polecam cyrk Zalewski
Widowisko godne polecenia. Nie podobała mi się obecność zwierząt - na szczęście ich występy stanowiły małą część.
Agnieszka 09.03.2020 13:30
W Cyrku nie byłam ponad 20 lat :) Pokaz motocyklowy godny polecenia. Widać, że właściciele Cyrku pomimo, że lata świetności ma on już za sobą, starają się atrakcyjnie przedstawić program. Córka (6 lat) była zachwycona. Nie podobał mi się udział zwierząt w przedstawieniu - ale to kwestia przekonań. Duże brawa dla pracowników Cyrku, którzy pomimo wyjątkowo "drętwej" publiczności dawali z siebie 100%. Zapewne jeszcze kiedyś się wybiorę na pokaz.
Brawo!! Piękny show. Czasami czytając wpisy "ekspertów"czy "broniących praw zwierząt" możnaby pomyśleć że to jakieś straszne miejsce gdzie dręczy się wszystko i wszystkich. Byłem, widziałem i mam pewność że ci wymienieni to nie byli i nie widzieli nawet jednego przedstawienia. Świetna rozrywka, dużo zabawy,śmiechu, zawłaszcza dla najmłodszych. Świetny clown i akrobaci, ciekawe iluzje i występy postaci z Minecreft ,Spidermana,dinozaura itp. Piękne występy ZADBANYCHm.in. koni, kóz. Takią tresurą(różniącą się tylko formą od ujeżdżania, skoków przez przeszkody itp) na pewno zajmują się od lat tylko pasjonaci (a nie jak wypisujący bzdury wyssane z palca "animalsi"). Podsumowując- gorąco POLECAM się wybrać/sprawdzić i się dobrze bawić!!
Jarek z synkiem 09.03.2020 11:15
super
Młody zadowolony
Bardzo fajne występy córka była zachwycona
Namiot brudny, zaniedbany, nadgryziony zębem czasu, podobnie z niektórymi kreacjami np.Minecraft (Mam wrażenie, że o to nikt nie dba). "Loże" to nic innego jak krzesełka, ubrane w materiał (brudny) z logotypem Lata świetności ma już za sobą, szkoda, bo doznania estetyczne dorosłych, którzy na widowiska przeprowadzają swoje pociechy powinny być na pierwszym miejscu. W końcu to oni zostawiają w cyrku swoje pieniądze. Samo widowisko, zaangażowanie aktorów / cyrkowców na wysokim poziomie. Podziw i szacunek dla tych ludzi za ich pracę.
Cóż mam napisać.Rok rocznie, chodzimy do tego samego cyrku.Jest to jakaś odskocznia, od szarości dnia codziennego.Z przykrością,ale za to szczerą,muszę stwierdzić że pan Kamil zniża loty.Z roku na rok,jest gorsza jakość przedstawienia.Przedni jest komik,radę daje konferansjer i jednocześnie Spiderman.Panowie na motorach to fachowcy w swojej robocie Pan Kamil i jego czary-mary,to poziom ligi okręgowej.Szybko żonglujący jegomość,wyglądał jak by miał atak nerwowy.Całe szczęście nie zadławił się piłeczkami, bo pewnie w namiocie nie było lekarza.Pani fruwającej na szarfach,najlepiej wychodził uśmiech.Ogólnie rzecz biorąc firma Cyrk Zalewski schodzi na artystyczną łatwiznę. Potwierdzeniem mojej opinii jest frekwencja na widowni. W takim mieście jak Bydgoszcz,nie zapełnić sobie namiotu,to naprawdę wstyd.Jestem z pokolenia ,które pamięta pełne namioty.To by było na tyle.Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym roku.
Spektakl córce się podobał Ale ceny z kosmosu np wata cukrowa 10 zł I do tego toaleta płatna to już lekka przesada
Powrót do dzieciństwa, dziękuję bardzo. Nawet mój dwulatek siedział jak zaczarowany - już w teakcie powrotu do domu uskuteczniał żaglerke ;-) Będziemy za rok ;-)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane