Wydarzenia Gniezno 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Gniezno


Kabaret Paranienormalni - Osiemnastka

Wyprzedane

Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza

 KUP BILET

Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza

 KUP BILET

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

 KUP BILET

Królewski Balet Klasyczny - Dziadek do orzechów

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

 KUP BILET

Pan Li - Wisi mi to

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Paweł Chałupka - Widzę to inaczej

 KUP BILET

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

RoMan ŻUREK - Stand Up - program Tapioka

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Gniezno

Wydarzenia Gniezno 2023/2024 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Gniezno, ulokowane w województwie wielkopolskim, znane jest przede wszystkim jako pierwsza stolica Polski. To właśnie w tym mieście rozpoczęły się dzieje naszego kraju. Gniezno to również miejscowość pełna zabytków i oferująca liczne atrakcje kulturalne. Jak spędzić wolny czas w tym mieście? Śledźcie aktualne wydarzenia w serwisie biletyna.pl – portalu stworzonym dla miłośników sztuki, teatru, muzyki i nie tylko!

Wydarzenia Gniezno 2023/2024 – na co wybrać się w tym mieście?

Szukacie interesujących wydarzeń, które dostarczą Wam wielu wrażeń? Skorzystajcie z naszego portalu. Biletyna.pl to nie tylko serwis, lecz także aplikacja mobilna, dzięki której wszystkie najciekawsze wydarzenia w kraju możecie mieć zawsze w zasięgu ręki. Co więcej, zapraszamy również do subskrypcji naszego newslettera. Wybierzcie miejscowości, których oferta kulturalna najbardziej Was interesuje i gotowe! My zajmiemy się resztą – będziemy cyklicznie wysyłać informacje o najnowszych koncertach, wystawach, seansach filmowych, spektaklach teatralnych czy występach kabaretowych oraz stand-upowych.

Atrakcje Gniezno 2023/2024 – co zobaczyć w pierwszej stolicy Polski?

Będąc w Gnieźnie, koniecznie trzeba wybrać się do Katedry Gnieźnieńskiej. Kiedyś odbywały się w niej koronacje królów, dzisiaj jej znakiem charakterystycznym są drzwi gnieźnieńskie, przedstawiające życiorys św. Wojciecha. Gniezno jest ściśle powiązane z kulturą chrześcijańską. Znajduje się tutaj m.in. odwiedzane przez wielu pielgrzymów z Polski Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, w którym zachowały się najcenniejsze zabytki sztuki sakralnej, np. relikty św. Urszuli, kielich św. Wojciecha czy kielich królewski. W Gnieźnie warto zobaczyć również Zamek na Wzgórzu Lecha oraz zwiedzić Stare Miasto, które zachwyca swoją architekturą.

Imprezy Gniezno 2023/2024 – gdzie wybrać się na najciekawsze wydarzenia w mieście?

Poszukiwacze kulturalnych wrażeń w Gnieźnie powinni wybrać się m.in. do Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego, w której wystawiane są często premierowe, jak i dobrze znane publiczności spektakle teatralne. Wraz z całą rodziną warto zobaczyć również cyrkowe show, które odbywa się cyklicznie w Namiocie Cyrku Zalewski. W Gnieźnie działa również Aula Szkoły POMNIK, w której organizowane są różnorodne wydarzenia, w tym koncerty. Imprezy gromadzące naprawdę dużą publiczność najczęściej odbywają się natomiast w Hali Sportowo-Widowiskowej im. M. Łopatki. W pierwszej stolicy Polski warto również wybrać się do klubów muzycznych, takich jak MŁYN czy Lokomotywa.