dla dzieci

CYRKOWA ORKIESTRA SHOW

dla dzieci

CYRKOWA ORKIESTRA SHOW

CYRKOWA ORKIESTRA SHOW - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Widowisko muzyczne dla dzieci, stanowiące połączenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Na scenie wystąpi bowiem bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Na tym nie koniec atrakcji. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, lecz także dorosłych.
Poprzez piosenki najmłodsi otrzymają zatem możliwość odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkania z szalonymi Flinstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Dziewczynki z pewnością ucieszy spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z „Madagaskaru”.

Podczas spektaklu muzycy będą mieli możliwość pokazania maluchom wybranych instrumentów. Dzieci przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra.

Artyści cyrkowi pokażą fajne sztuczki, a klauni rozbawią publiczność niemal do łez.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje CYRKOWA ORKIESTRA SHOW

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci