Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Cudowna lampa Aladyna

dla dzieci

Cudowna lampa Aladyna

Cudowna lampa Aladyna - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Cudowna lampa Aladyna” to opowieść o zaczarowanej lampie, z ukrytym w niej, spełniającym wszystkie życzenia duchem Dżinem. Jest to jedna z najbardziej znanych baśni z „Księgi Tysiąca i Jednej Nocy”. Przepełniona magią i tajemnicą bajka powstała właśnie na podstawie tej historii oraz jednej z „Klechd sezamowych” Bolesława Leśmiana.

Spektakl opowiada przygody młodego Aladyna i Czarnoksiężnika Roeoendera. Czarnoksiężnikpragnie za wszelką cenę dostać się do jaskini pełnej skarbów i zdobyć wyjątkową lampę. Jednak dostęp do tej kryjówki ma jedynie Aladyn. Czarodziej postanawia więc odnaleźć młodzieńca i podstępem nakłonić go do wejścia do skarbca. I gdy magiczny przedmiot ze spełniającym życzenia duchem jest już na wyciągnięcie ręki Roeoendera, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. W czyje ręce trafi dająca władzę niezwykła lampa? Jak potoczą się losy perskiego chłopca? Czy spełnienie wszystkich życzeń może zagwarantować szczęście? W ten wyjątkowy, magiczny i baśniowy świat wprowadzą widzów zapierające dech w piersiach, nowoczesne projekcje multimedialne.

adaptacja i reżyseria: Tomasz Gawron

scenografia: Bartosz Szafranek

muzyka: Igor Przebindowski

teksty piosenek: Karolina Słyk

występują: Joanna Halinowska, Igor Obłoza, Marlena Suder, Michał Ziembicki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Cudowna lampa Aladyna

Fantastyczne przedstawienie, dzieci bardzo zadowolone :)
Anka 06.12.2021 12:47
W porządku.
mima 07.10.2019 11:30
Trzecioligowe aktorstwo, słabe teksty, kiepskie maniery,pretensjonalne teksty, zepsuty mikrofon jednego z głównych aktorów. Dla 6latków OK. ale jak na teatr z ambicjami to słabo. Słabiutko.
piotr 30.05.2018 12:51
super przedstawienie, duzo muzyki i śpiewu. idealne dla 7 - latki ale i dla młodszego 3 latka
pauli 21.01.2018 15:44

Polecane z kategorii dla dzieci