Cyrk Korona - Show jak z bajki - Łomża | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetne przedstawienie dla dzieci i dorosłych, fantastyczne przeżycie poprostu bardzo miłe spędzenie czasu.
Warte obejrzenia Dziecko szczesliwe
Córka zachwycona, babcia która ostatnio w cyrku była ponad 20 lat temu- również! Wspaniałe występy, wspaniali artyści 🙂
Przedstawienie fajne, dzieciom podoba się bardziej. Na dorosłych niektóre występy też robią wrażenie. I tyle dobrego, ponieważ pozostałe aspekty to porażka. Kupiłam bilety w trzecim rzędzie w loży, drugi był niedostępny, uznałam, że z powodów epidemiologicznych, ponieważ tak powinno być! Zajęte mogło być 50% miejsc! Natomiast na przedstawieniu drugi rząd zajęty przez osoby dorosłe, które zasłaniały mojemu dziecku i całe przedstawienie spędziło na moich kolanach. Poza tym większość osób bez masek, brak jakiegokolwiek dystansu! Płynu do dezynfekcji nie widziałam. Ceny przekąsek i gadżetów z kosmosu (popcorn mały 10zł, duży 15zł, zabawki świecące 30zł itd...).
Bardzo nam się podobało! Dawno nie byliśmy w cyrku i warto było po tylu latach powrócić! Program naprawdę jak z bajki! Wcale nie brakowało nam zwierząt, a dzieciaki z emocji i wrażeń aż nie mogły wieczorem zasnąć! Ps.: dodatkowy plusik za miejsca z dezynfekcja i wszystkie te informacje o bezpieczeństwie
Bilet wart swojej ceny. Swietny show. 2h super zabawy dla każdego. Gorąco polecam :)
Show mega fajny polecam jak najbardziej pełen podziw dla tych którzy tam pracują
Sylwia 12.06.2021 23:28
Namiot przepełniony. Brak podstawowych zasad zachowania odległości. Większość widzów bez masek. Występ 10 artystów na średnim poziomie. Część programu jest powtórką ubiegłorocznego programu. Ceny gadżetów, smakołyków i zdjęć "z kosmosu". Długo lub nigdy nie zagoszczę na występach Cyrku Korona, nawet dzieci były zawiedzione. Dodam, że sprzedawano gadżety uszkodzone, co ujawniało się tuż po występie. NIE POLECAM.
Bawiliśmy się wraz z Żoną świetnie! Klaun to było mistrzostwo świata ale sami artyści robili rzeczy, które nigdy by mi się nie przyśniły. Jeśli pojawią się u nas za rok, to na pewno tam będe!
Daniel 12.06.2021 11:44
Było super👍
Łukasz 12.06.2021 10:59
Rewelacja! Cyrkowcy mili i serdeczni. Akrobacje mrożące krew w żyłach, ale moje serce skradła kobieta-guma z Mongolii, jest cudowna! Klaun rozbawiał nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Było naprawdę magicznie i nie wiem kto się bardziej zachwycił, moje dziecko czy ja. Polecam.
Grażyna 12.06.2021 09:32
Fantastyczne przedstawienie jak i wspaniała zabawa. Gorąco polecam
Łukasz 11.06.2021 20:44
Bardzo fajne występy, trzymające w napięciu. Dzieciom też się podobało
Agnieszka 11.06.2021 19:20
Występ był bardzo ciekawy i trzymający w napięciu. Jedyne co mi się nie podobano to miejsce, które zarezerwowałam w komputerze, gdyż nie miałam dostępu do dzieci. W loży w pierwszym rzędzie mogłam zarezerwować 3 miejsca, następny rząd podświetlał się jako niedostępne. Rozumiem,że ze względów epidemiologicznych. I dopiero mogłam zarezerwować w trzecim rzędzie,jedno miejsce dla siebie. A gdy doszło do występu okazało się,że rząd przede mną jest cały zajęty. Okazało się,że panie kuliły później bilety w kasie tego samego dnia co występ.
Katarzyna 11.06.2021 12:36
Cieniutko. Nudno
Magdaaaa 11.06.2021 08:55
Dobra zabawa, profesjonalni wykonawcy, bardzo dobra rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam
Super akrobacja, dzieci zachwycone
Poziom programu niski. Na pewno nie był adekwatny do ceny biletów. Występy dla dzieci niezbyt interesujące a clown odgrzewa stare suchary jeszcze z mojego dzieciństwa (a już dziadkiem jestem). Kobieta guma i gość z Ukrainy to najjaśniejsze postacie tego "cyrku" :-). Pan z Brazylii - dno. Ogólnie panująca drożyzna. Wata cukrowa 10 pln, lody po 10, 15 pln, woda niegazowana 0.5 l - 6 pln czy 7 nie pamiętam. Trzymajcie się za kieszeń drodzy rodzice i dziadkowie :-) Nie polecam. Może jestem zbyt wymagający ale za moich czasów cyrk to było wydarzenie !!! Pozdro :-)
dziadek wnuczka 10.06.2021 11:16
Bardzo Fajny
Warto zabrać dzieci, a mi przypomniały się stare czasy.
Super show, dużo emocji i śmiechu. Dzieci były zachwycone!
Jesteśmy bardzo zadowolone z występów jak i całego show. Pozdrawiamy wszystkich o do zobaczenia za rok 😊
Występ bardzo ciekawy, ale bardzo brakowało mi zwierząt. Cyrk bez zwierząt, to jak Wigilia bez choinki.
Show bardzo udane. Przydało by się troszkę więcej rozmaitości - gimnastyka i żonglerka przeważają w występach. Dużym minusem były tumany wszechobecnego kurzu ale zakładam, że to już specyfika miejsca gdzie cyrk się rozstawia. Bardzo kiepskie nagłośnienie - trzeszczące głośniki - to chyba największy minus.
KubaWMA 08.06.2021 08:51
super - polecam
Jak za cenę 80 zł za bilet to słabo klaun totalna klapa . Przerwa 25 min była poświęcona na zdjęcia z postaciami za dodatkową dopłatą. To już nie ten cyrk jak za dawnych czasów . Nie polecam
Występ świetny, dzieci mega zadowolone. Polecamy 😊
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane