Wydarzenia Łomża 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Łomża


Cztery Pory Miłowania

Wyprzedane

HAU-HAU Show

 KUP BILET

Apetyt na czereśnie - Historia miłości według Agnieszki Osieckiej

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Dwie połówki pomarańczy

 KUP BILET

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Spotkaj głosy z bajek - Łomża

 KUP BILET

Złote głosy musicalu

 KUP BILET

Żona potrzebna od zaraz

 KUP BILET

Żona potrzebna od zaraz

 KUP BILET

Kwartet - 50 lecie spektaklu

 KUP BILET

Le Figaro - Amore mio

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Ławeczka w słońcu

 KUP BILET

Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika

 KUP BILET

Wojciech Cejrowski - Trudne dzieciństwo

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Łomża

Biletyna.pl to serwis internetowy dedykowany fanom muzyki, miłośnikom teatru, wytrawnym kinomanom i wszystkim tym, którzy w wolnym czasie korzystają z oferty kulturalnej swojego miasta. Wszyscy oni znajdą na stronie szczegółowy harmonogram imprez i bilety na najciekawsze wydarzenia w regionie. W serwisie biletyna.pl czekają na nich także wejściówki na imprezy w Łomży. Co warto zobaczyć w nadchodzącym sezonie? Jakie wydarzenia są warte uwagi? Jak spędzić piątkowy wieczór lub weekend? Mamy dla Ciebie odpowiedzi na wszystkie te pytania!

Atrakcje Łomży – jak wolny czas w mieście spędzają jego mieszkańcy?

Nie wiesz, jak spędzić wieczór w Łomży? Nie martw się – mamy kilka pomysłów. Koncert, kabaret, spektakl baletowy, a może wolisz premierę długo wyczekiwanego filmu? W Łomży nie można się nudzić! Mieszkańcy miasta mogą skorzystać z bogatej oferty kulturowej miejscowych instytucji kultury. Liczne imprezy organizowane są w miejscach takich jak Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego, Centrum Kultury Katolickiej oraz Centrum Kultury w Łomży.
Miasto Łomża zaprasza także na imprezy cykliczne, które odbywają się głównie wiosną i latem. Dni Łomży, Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka”, Ogólnopolskie Dni Kultury Kurpiowskiej czy Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Sacrum et Musica to tylko niektóre z nich. Miasto co roku przygotowuje także coś dla dzieci, na przykład Dni Literatury Dziecięcej w kwietniu czy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Big Bit” w czerwcu.

Imprezy Łomża [date] – co warto zobaczyć w nadchodzącym sezonie?

Filharmonia Kameralna i pozostałe instytucje kultury w Łomży przygotowały dla widzów wiele ciekawych wydarzeń. W nadchodzącym sezonie mieszkańcy Łomży będę mieli okazje zobaczyć między innymi zabawny spektakl komediowy „Wąsik – Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia” w reżyserii Jana Jankowskiego czy nowy program Kabaretu Ani Mru Mru. Filharmonia Kameralna zaprasza także na spektakl „Dobrze się kłamie” – to zabawna sztuka w gwiazdorskiej obsadzie poruszająca temat skomplikowanych relacji międzyludzkich. Nie zawiodą się także melomani, którzy będą mieli okazję przypomnieć sobie utwory zespołu Abba czy Czerwonych Gitar. Nie zabraknie też trasy koncertowej polskiego zespołu Gregorian Grace, który przeniesie słuchaczy w świat chorału gregoriańskiego. Mało? To dopiero początek!