dla dzieci

Cyrkowa Orkiestra Show - widowisko muzyczne dla dzieci

dla dzieci

Cyrkowa Orkiestra Show - widowisko muzyczne dla dzieci

Cyrkowa Orkiestra Show - widowisko muzyczne dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrkowa Orkiestra Show to niezwykłe widowisko muzyczne, stanowiące połączenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Na scenie wystąpi bowiem bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Ale na tym nie koniec atrakcji. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Poprzez piosenki najmłodsi otrzymają zatem możliwość odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkania z szalonymi Flinstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Dziewczynki z pewnością zainteresuje spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru.

Ponieważ to widowisko to muzyka na żywo, w wykonaniu orkiestry, muzycy będą mieli możliwość pokazania maluchom wybranych instrumentów muzycznych. Dzieci przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra.

Artyści cyrkowi pokażą fajne sztuczki a klauni jak to klauni – powygłupiają się bez umiaru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Cyrkowa Orkiestra Show - widowisko muzyczne dla dzieci

W związku z przełożeniem wydarzenia z poprzedniej daty, oraz brakiem przypomnienia przeoczyliśmy je w grafiku..
kamilhujdus@poczta.onet.pl 10.09.2018 14:43
super wszystko na żywo wokaliści orkiestra przepięknie brakowało mi tylko aby wokaliści przebierali się za postacie z bajek wykonując piosenki dzieci bardzo zadowolone a to był główny cel :)
Ula 10.09.2018 08:59
Ciekawe widowisko, świetna muzyka, dzieciom bardzo się podobało

Polecane z kategorii dla dzieci