dla dzieci

DZISIAJ ZJADŁEM DINOZAURA

dla dzieci

DZISIAJ ZJADŁEM DINOZAURA

DZISIAJ ZJADŁEM DINOZAURA - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Godzinne spotkanie, podczas którego przedstawimy słuchaczom i słuchaczkom ciekawostki oraz wyniki najnowszych badań na temat dinozaurów i rozprawimy się z mitami na ich temat. Dowiemy się między innymi: co wspólnego z dinozaurami mają współczesne ptaki, który dinozaur miał mózg wielkości mandarynki i czy dinozaury tańczyły. Informacje zawarte w wykładzie pozwolą również zrozumieć, jak wyglądał świat dinozaurów i w jaki sposób ich szczątki zachowały się do dzisiaj. Dowiemy się także, jaki był wkład polskich paleontologów w odkrycia w dziedzinie światowej dinozaurologii i gdzie dziś można znaleźć skamieniałości dinozaurów.

Spotkanie poprowadzą paleontolodzy z Instytutu Paleobiologii Polskiej Akademii Nauk dr Magdalena Łukowiak i Daniel Madzia.

Pokaz przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. UWAGA! Prosimy przestrzegać wieku uczestników, dzieci młodsze nie będą wpuszczane na salę.
UWAGA! Bilety wyłącznie w sprzedaży internetowej na naszej stronie! Nie prowadzimy sprzedaży przed pokazem!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje DZISIAJ ZJADŁEM DINOZAURA

Ciekawe zajęcia, poziom dobrany do wieku
Bardzo ciekawa prezentacja i sposób przedstawienia faktów naukowych.
cudowni prowadzacy!!rewelacyjna zabawa super ciekawie Stasiek byl wniebowzięty!!!!!!!dziekujemy i prosimy o wiecej!!!
Liczyliśmy na coś bardziej "warsztatowego" - forma wykładu z prezentacją moim dzieciom nie podeszła, zwłaszcza, że większość rzeczy wiedziały (pozostałe dzieci też, sądząc z licznych odpowiedzi na pytania Prowadzących). Z punktu widzenia rodzica - godzina 12.45 bardzo rozbija dzień. Warto by prowadzić te zajęcia rano lub po południu - np. o 16.
uczestniczący rodzic 22.05.2017 11:43
Bardzo ciekawa prezentacja. Interesująco poprowadzona!!!

Polecane z kategorii dla dzieci