dla dzieci

Detektyw Szkiełko na tropie - Teatr Itakzagramy

dla dzieci

Detektyw Szkiełko na tropie - Teatr Itakzagramy

Detektyw Szkiełko na tropie  - Teatr Itakzagramy - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Detektyw Szkiełko to utytułowany tropiciel przestępców, poszukiwacz zaginionych przedmiotów i osób oraz rozwiązywacz najtrudniejszych nawet zagadek. Jednakże nawet i on potrzebuje czasem pomocy w śledztwie – pomocy młodych, bystrych i szybkich umysłów, które potrafią połączyć najbardziej niepowiązane ze sobą fakty! Tym razem zajmiemy się zaginięciem… czego lub kogo, o tym zadecyduje Publiczność.Zbierzemy od Was przyniesione przez Was przedmioty, które będą mieć wielkie znaczenie dla śledztwa, a potem wspólnie pomożemy Detektywowi Szkiełku rozwiązać kolejną sprawę w jego karierze.

To spektakl dla każdego, w kim drzemie żyłka detektywa – niezależnie od wieku! Nie może Was zabraknąć!
Spektakl w oparciu o „Skrzynię pełną tajemnic” wg autorskiego pomysłu Małgorzaty Tremiszewskiej.

Spektakl dla dzieci od 3 lat
Czas trwania: około 45 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Detektyw Szkiełko na tropie - Teatr Itakzagramy

Bylo zabawnie, nie tylko dla dzieci. Niezle przedstawienie, wystepujace panie z poczuciem humoru i talentem. Do tego pan grajacy na zywo na pianinie
Serdecznie polecamy...Fajnie spędzone niedzielne popołudnie😀
Przedstawienie na wysokim poziomie:) Aktorzy umiejętnie włączali publiczność w przedstawienie i do tego wykazywali się niezwykłym poczuciem humoru, co powodowało ,że przedstawienie było również ciekawe dla dorosłych:) polecam spektakle teatru "Itakzagramy"
Cudowny występ! Dawno się tak nie uśmiałam 🤪 i chyba większość rodziców przyzna mi rację. Córka cała godzinę wpatrzona w panie na scenie. Uważam że spektakl i dla małych i dla tych doroslejszych. Cudowne kobiety zapraszamy częściej❤️
Bardzo fajne, tylko troszkę za dlugie. Lepiej zeby to byla pani a nie pan detektyw bo dzieci I tak widza, ze to pani jest.

Polecane z kategorii dla dzieci